Julia Wieniawa "bardzo chce iść do Tańca z Gwiazdami"! Zobaczymy ją w 11. edycji?!

2019-09-17 13:13 nk
Julia Wieniawa
Autor: VIPHOTO/East News

Julia Wieniawa po raz kolejny zapewnia, że marzy jej się udział w Tańcu z Gwiazdami! "To jest program dla mnie" - przyznaje w nowym wywiadzie. Dotychczas aktorka i piosenkarka musiała odmawiać producentom. Wygląda jednak na to, że tym razem chciałaby przyjąć zaproszenie do tanecznego show! Kiedy zobaczymy ją na parkiecie?

Julia Wieniawa nie kryje się z tym, że marzy jej się udział w show tanecznym. Już jakiś czas temu mówiła w jednym z wywiadów, że chciałaby spróbować swoich sił w Dance Dance Dance lub w Tańcu z Gwiazdami. Wtedy jednak podkreślała, że na razie nie ma na to czasu. Dziś zdaje się sugerować, że niebawem tego czasu może jej wystarczyć na pląsanie po parkiecie... Czy aktorka szykuje się do udziału w 11. edycji Tańca z Gwiazdami? Gwiazda przyznaje, że jest do tego stworzona!

Julia Wieniawa w Tańcu z Gwiazdami?

Nie jest tajemnicą, że Julia Wieniawa to jedna z najbardziej rozchwytywanych, a co za tym idzie, także najdroższych polskich gwiazd. 20-latka ma na koncie już wiele seriali, trzy filmy, sporo reklam, jeden program, który prowadziła, a także kilka singli. Julka zarabia też krocie na promowaniu produktów na swoim Instagramie. Co dalej?

Każda gwiazda wie, że sława nie jest wieczna i 5 minut w show bizie potrafi przeminąć szybciej, niż można by się spodziewać. Udział w reality shows to dla celebrytów świetny sposób na utrzymanie na sobie uwagi opinii publicznej. Czy Wieniawa skorzysta z niego niebawem?

Ja bardzo chcę iść do Tańca z Gwiazdami kiedyś. Do tej pory miałam propozycje, ale nigdy nie znalazłam czasu. Zawsze chciałam się skupić na kwestiach takich zawodowych czysto, ale czuję, że może kiedyś, może niebawem… kto wie, wystąpię w tym programie.

- powiedziała w wywiadzie dla Plejady.

Jako mała dziewczynka oglądałam ten program i miałam takie poczucie: "Ach, takie cudowne sukienki, chcę wystąpić w tym programie. Kocham tańczyć!". Od zawsze to robiłam. To jest program dla mnie. Chociaż wiąże się z ogromnymi przeciwnościami losu. Trzeba się skupić tylko na tym programie i odstawić filmy i seriale na bok, bo to jest absorbujące dość

- dodała aktorka.

Myślicie, że ze swoją popularnością Julia Wieniawa miałaby szansę wygrać Taniec z Gwiazdami 11?

NAJNOWSZE