Julia Wieniawa pokazała tatuaż w intymnym miejscu! To znak zodiaku Antka Królikowskiego?!

2019-09-16 9:45 nk
Julia Wieniawa
Autor: WBF

Julia Wieniawa opublikowała na Instagramie seksowne zdjęcia w stroju kąpielowym. Na jednej z fotek fani mogą dohjrzeć nieznany wcześniej tatuaż młodej aktorki! Ten jest umieszczony w miejscu zazwyczaj niedostępnym dla oczu przypadkowych osób... Czyżby dziara byłą pamiątką po związku z Antkiem Królikowskim?!

Julia Wieniawa chętnie pokazuje się fanom w dość skąpych i seksownych stylizacjach. Dotąd jednak tego jednego miejsca na swoim ciele wielbicielom nie pokazywała... Może dlatego, że kryje się tu pamiątka po zakończonym już dawno związku z Antkiem Królikowskim?!

Julia Wieniawa nosi pamiątkę po Antku w intymnym miejscu?!

Julia Wieniawa poleciała do Włoch na swoje wymarzone wakacje. W podróż zabrała ze sobą mamę i najlepszego przyjaciela. Na fotkach z Sycylii gwiazda oczywiście prezentuje się w bajecznych stylizacjach, w tym również w strojach kąpielowych. Jeden z nich, biały jednoczęściowy kostium, był wyjątkowo finezyjny i odsłaniał miejsca, których Julka dotąd fanom nie pokazywała...

Na jednej z fotek na Insta Stories Julki możemy zobaczyć w całej okazałości lewy bok jej ciała - również to miejsce obok biustu, które zazwyczaj jest zakryte stanikiem. A tam kryje się malutki tatuaż, przedstawiający dwie tycie fale w kształcie odwróconej litery "S".

Co ma oznaczać tak nietypowa dziara w intymnym miejscu na ciele aktorki? Fani zauważyli, że tatuaż przypomina symbol zodiakalnego wodnika. Czy to przypadek, że właśnie pod tym znakiem urodził się były chłopak Wieniawy, Antek Królikowski?

Julia Wieniawa na razie nie skomentowała, czy tatuaż ma coś wspólnego z zakończonym w ubiegłym roku związkiem. A Wy jak myślicie?

Julia Wieniawa
Autor: instagram.com/juliawieniawa
NAJNOWSZE