Julia Kamińska. Wszystko co dobre kiedyś się kończy

i

Autor: Mirosław Sosnowski/TVN

Julia Kamińska zwyzywana przez internautów! Jest mocna odpowiedź jurorki "Mask Singer"

2022-04-21 9:55

Julia Kamińska mierzy się ostatnio z olbrzymią falą hejtu, którą wywołał jej udział w programie "Mask Singer". Teraz aktorka postanowiła odnieść się do skandalicznych komentarzy. Jak odpowiedziała?

Julia Kamińska zasłynęła z udziału w serialu "BrzydUla", lecz teraz możemy podziwiać ją w zupełnie nowej roli. Aktorka została bowiem jurorką w programie "Mask Singer", gdzie u boku Joanny Trzepiecińskiej, Kacpra Rucińskiego i Kuby Wojewódzkiego usiłuje odgadnąć tożsamość celebrytów  ukrytych pod wymyślnymi kostiumami.

Gwiazda "BrzydUli" dość ekspresyjnie reaguje na występy uczestników, co spotkało się z mieszanymi reakcjami odbiorców. Część widzów jest bowiem zachwycona jej postawą, część jednak... nie do końca. Teraz fala krytyki sięgnęła apogeum, a Julia Kamińska postanowiła wreszcie odpowiedzieć hejterom. Zrobiła to z prawdziwą klasą.

ZOBACZ TAKŻE: Marta Linkiewicz płakała u Wojewódzkiego. Opowiedziała o fali hejtu, jaka na nią spłynęła

Julia Kamińska reaguje na hejterskie komentarze

Na instagramowym koncie Julii Kamińskiej pojawił się ostatnio post, w którym zapytała swoich obserwujących, czy oglądają program "Mask Singer". Choć większość komentarzy była nacechowana pozytywnie, pojawiły się też kąśliwe uwagi, a nawet wyzwiska.

Internauci grzmieli, że jako jurorka Julia zachowuje się infantylnie i nienaturalnie. Jeden komentarz okazał się jednak na tyle skandaliczny, że aktorka postanowiła zareagować. Jedna z internautek napisała bowiem wprost: Pani jest idiotką, czy to poza tylko w tym programie?

Na odpowiedź głównej zainteresowanej nie trzeba było długo czekać. Julia Kamińska postanowiła jednak nie zniżać się do poziomu swojej hejterki i odpisała krótko:

Pozdrawiam i życzę żeby nikt Pani nie wyzywał od idiotek.

ZOBACZ TAKŻE: Największe SKANDALE w polskiej telewizji. To się wydarzyło naprawdę!

Hejterka nie dawała jednak za wygraną. Odpowiedziała: Jak się pani zachowuje jak głupia to bardzo przepraszam ale mnie to irytuje. Jak pani tego nie widzi oglądając siebie w tym programie to proszę popytać ludzi. Z tego co widać to nie tylko mi to przeszkadza. Ludzie piszą o pani na różnych forach. Miłego dnia. Julia Kamińska postanowiła uciąć tę dyskusję ripostą:

Piszą o mnie nie od dziś, przyzwyczaiłam się. Ma pani prawo się irytować, ma pani również prawo pisać niemiłe i agresywne komentarze - ale to ostatnie świadczy o Pani a nie o mnie - skwitowała.

ZOBACZ TAKŻE: Najbardziej znienawidzone postacie w historii seriali. Kto wzbudzał w nas żądzę mordu?

Sonda
Czy boisz się hejtu na Instagramie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE