Julia Fox zamyka usta hejterom: "Umawiałam się z miliarderami przez całe dorosłe życie"

2022-01-24 11:33 AM

O Julii Fox robi się coraz głośniej. Nowa ukochana rapera Kanye Westa nie tylko jest na celowniku mediów, ale tez musi walczyć z hejtem. Wiele osób zarzuca jej, że spotyka się z artystą tylko i wyłącznie dla sławy. Aktorka nie ma zamiaru milczeć i odpowiada na zaczepki…

Związek Kanye Westa i Julii Fox rozwija się w bardzo szybkim tempie. Wspólne zdjęcia pary można znaleźć nie tylko w sieci i zrobione z ukrycia. Zakochani coraz częściej pokazują się razem. Ostatnio zadebiutowali razem na czerwonym dywanie, podczas tegorocznego Fashion Week w Paryżu.

Teraz do związku z raperem nawiązała 31-letnia aktorka Julia Fox. Gwiazda musi mierzyć się z nie tylko z ciągłymi fotoreporterami, ale także z hejtem.

Fox nie ma jednak zamiaru udawać, że wszystko jest w porządku i jasno daje do zrozumienia, co sądzi o negatywnych komentarzach kierowanych w jej stronę. W piątkowym podcaście Forbidden Fruits Fox odniosła się do hejterów, którzy co jakiś czas wprost piszą, że aktorka związek z raperem utrzymuje dla sławy.

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2

To zabawne, bo skupiam na sobie całą tę uwagę, ale naprawdę nic mnie to nie obchodzi. Ludzie mówią: Och jesteś z nim tylko dla sławy, jesteś dla pieniędzy. Kochanie, umawiałam się z miliarderami przez całe swoje dorosłe życie, to jest prawdziwe.

- zdradziła, dodając, że zależy jej tylko na tym, aby ludzie patrzyli na nią jak na aktorkę i przez pryzmat artystycznych dokonań.

Wierzycie jej?

Kanye West i Julia Fox rozkręcają romans, a tymczasem Kim kwitnie w ramionach Pete Davidsona!

NAJNOWSZE