Kanye West i Julia Fox debiutują na czerwonym dywanie! Byli idealnie dopasowani

2022-01-24 8:32 AM

Kanye West i Julia Fox pojawili się razem na czerwonym dywanie, co w świecie show-biznesu oznacza potwierdzenie związku i zapewnienie, że ich relacja jest na poważnym etapie. Jak wyglądali? Byli idealnie dopasowani!

Związek Kanye Westa i Julii Fox rozwija się w bardzo szybkim tempie. Mąż Kim Kardashian jeszcze niedawno publicznie błagał żonę o powrót, a teraz bryluje na salonach w towarzystwie młodszej ukochanej.

Gdy zaczęły pojawiać się doniesienia o kolejnym związku rapera, mało kto wierzył, że relacja przetrwa. Nikt nawet nie podejrzewał, że Kanye ujawni się z ukochaną. A jednak! Szybkie potwierdzenie relacji było zaskoczeniem nie tylko dla fanów artysty.

Teraz poszli o krok dalej, pojawiając się razem na czerwonym dywanie, kolejny raz utwierdzili wszystkim w przekonaniu, że ich związek wchodzi na kolejny etap. Julia i Kanye po raz pierwszy pojawili się na czerwonym dywanie jako para.

Wzięli udział w pokazie mody Kenzo, który odbywał się w ramach Paris Fashion Week.

Media skupiły się nie tylko na samej ich obecności, ale także na ich strojach. Były bardzo dopasowane. Czyżby Kanye i Julia mieli tego samego stylistę?

Oboje ubrani w jeans, aktorka postawiła na krótką kurtkę w zestawieniu z jeansowymi butami, Kanye natomiast postawił na oryginalne wysokie buty, rękawiczki i okulary przeciwsłoneczne.

Jak Wam się podoba?

ESKA XD #040 - HARRY POTTER, NAJSEKSOWNIEJSI, ZIMOWE IGRZYSKA, HIGH LEAGUE 2

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Nogi Heidi Klum są ubezpieczone na różne kwoty, ponieważ modelka wpadła w młodości na szkło i na jednej jest duża blizna.
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE