Juice WRLD miał tajne konto na Instagramie? Ex zmarłego rapera ujawnia sekrety!

2019-12-11 11:50 mw
Juice WRLD
Autor: Rex Features/East News

Czy Juice WRLD był uzależniony od narkotyków? Co dokładnie zażywał zmarły raper i dlaczego - zdaniem jego byłej dziewczyny - czuł się nieszczęśliwy? Kilka dni po nagłej śmierci Juice WRLD jego ex partnerka ujawnia nieznane dotąd fakty z życia młodego muzyka. Zobaczcie, co zdradziła Alexia Smith w rozmowie z brytyjską prasą.

Trzy dni po niespodziewanej śmierci rapera Juice WRLD na jaw wychodzą nowe szczegóły. Ujawniła je była dziewczyna 21-letniego muzyka. Ex partnerka Juice WLRD opowiedziała mediom o jego uzależnieniu od narkotyków oraz o tajnym koncie, jakie raper miał prowadzić na Instagramie.

JUICE WRLD WALCZYŁ Z DEPRESJĄ?

Dziennikarze brytyjskiego Daily Mail dotarli do byłej dziewczyny zmarłego 8 grudnia rapera Juice WRLD. Alexia Smith opowiedziała im o problemach, z jakimi borykał się młody muzyk. Jej zdaniem Juice WRLD uzależnił się m.in. od kodeiny, którą miał zażywać w związku z pogłębiającą się depresją.

Alexia Smith zdradziła w rozmowie z Daily Mail, że jej były chłopak miał problemy psychiczne. Na co dokładnie cierpiał Juice WRLD?

Nawet kiedy wszystko wskazywało na to, że powinniśmy być szczęśliwi, on wciąż tak się nie czuł. To oczywiste znaki zaburzeń psychicznych. 

Jeśli masz rodzinę, dziewczynę, pieniądze i ukochaną pracę, ale mimo to wciąż jesteś nieszczęśliwy, to twój mózg nie pracuje właściwie i potrzebujesz profesjonalnej pomocy

- powiedziała ex partnerka Juice WRLD.

Alexia Smith zdradziła też, że kiedy była związana z Juice WRLD (rozstali się w październiku 2018 roku), jej zdaniem zażywał Percocet, silny opioidowy lek przeciwbólowy będący pochodną kodeiny.

Ale to nie wszystko. Zdaniem byłej dziewczyny Juice WRLD, w grę wchodziły także silne narkotyki - morfina i kokaina. Juice WRLD miał je zażywać, kiedy negocjował warunki kontraktu z wytwórnią.

"Nie kazałam mu przestać, bo nie zdawałam sobie sprawy, jak było z nim źle" - wyznaje była dziewczyna zmarłego rapera.

TAJNE KONTO NA INSTAGRAMIE

Alexia Smith ujawniła jeszcze jeden ciekawy sekret na temat Juice WLRD. Otóż jej zdaniem raper prowadził tajne konto na Instagramie!

Okazuje się, że Juice WRLD pisał na nim o zażywaniu narkotyków i o swojej depresji.

Juice WRLD
Autor: Rex Features/East News

Juice WRLD zmarł w niedzielę 8 grudnia na lotnisku w Chicago, skąd pochodził. Raper dostał nagłego ataku padaczki po tym, jak wystraszony kontrolą agentów DEA połknął część przewożonych na pokładzie samolotu tabletek. 21-letni muzyk zmarł mimo reanimacji.

Na pokładzie prywatnego samolotu, którym przyleciał do Chicago Juice WRLD, agenci znaleźli kilka sztuk broni oraz spore ilości narkotyków.

Juice WRLD
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER
Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE