Jordyn Woods znów będzie przyjaciółką klanu Kardashianów? Takiego prezentu się nie spodziewała!

2021-04-12 15:00 AM
Kylie Jenner i Jordyn Woods
Autor: AaronP/Bauer Griffin/East News

Rodzina Kardashian/Jenner wielokrotnie udowadniała, że nie należy do osób, które chowają długo urazę. Potrafią dogadać się z tymi, którzy nieźle zaszli im za skórę. Starają się dawać kolejne szanse i raczej nie skreślają nikogo ot tak. W 2019 roku Jordyn wywołała skandal, w wyniku czego straciła zaufanie rodziny. Teraz niespodziewanie otrzymała prezent od jednego z członka klanu!

Jordyn Woods niegdyś najlepsza przyjaciółka Kylie Jenner. Była dosłownie jej cieniem. Celebrytka brała ją wszędzie, nie tylko na wspólne wakacje, ale także na branżowe imprezy. Podobno przez jakiś czas Woods nawet pomieszkiwała w rezydencji Jenner.

Dzięki temu kariera Jordyn Woods nabrała tempa. Celebrytka zyskała miliony followersów na Insta i kontrakty reklamowe. Straciła za to przyjaciółkę i wsparcie słynnego klanu. Rodzina Kardashian/Jenner po słynnym skandalu, kiedy na jaw wyszedł romans Jordyn i Tristana Thompsona (ojca dziecka Khloe Kardashian) zerwała z nią kontakt.

Gdy emocje opadły głos zabrała zdradzona Khloe, która publicznie przyznała, że wybacza 23-letniej celebrytce. To jednak nie poprawiło relacji między nimi. Nadal każda z nich żyje swoim życiem, a Jordyn Woods nie pojawia się w domach Kardashianów.

Jordyn Woods otrzymała prezent od Kris Jenner

Teraz stało się coś, czego nie spodziewała się nawet Jordyn. Otóż celebrytka otrzymała tajemniczą paczkę z produktami od firmy Safely. Nowa marka oferuje m.in mydła oraz środki czyszczące zrobione w zgodzie z naturą na bazie roślin. Safely należy do Kris Jenner oraz Chrissy Teigen. Obie panie połączyły siły i stworzyły linię produktów, która z pewnością zachwyci wiele osób żyjących w stylu eko.

Marka dopiero co weszła na rynek. Na Insta @getsafely śledzi dopiero niewiele ponad 200 tysięcy osób, a pierwszy post pochodzi z 17 marca.

Tego nie wiecie o Kris Jenner

Pytanie 1 z 9
Gdzie pracowała Kris, gdy była młodziutka?

By zaprezentować i zachęcić do zakupu produktów, Kris i Chrissy zapakowały prezenty i wysłały je w świat. Jedną z paczek otrzymała Jordyn Woods! Oczywiście nie zapomniała pochwalić się prezentem w social mediach. Celebrytka była tak samo zdziwiona jak jej obserwatorzy.

Oprócz pudełka z nowymi produktami, które zawierało m.in. mydło i krem do rąk oraz środek dezynfekujący, Jordyn otrzymała także bukiet pięknych kwiatów i odręcznie napisaną kartkę.

Czy to oznacza, że Jordyn może liczyć na wielkie pojednanie ze słynnym klanem? Tego nie wiadomo, z pewnością ich relacja nigdy nie będzie taka jak przed skandalem. Rodzina Kardashian kolejny raz jednak pokazała, że szkoda im czasu na kłótnie i chowanie urazy…

Nasi Partnerzy polecają
NAJNOWSZE