Jordyn Woods podsumowuje 2019 rok. "Wiele się nauczyłam!". Wierzymy

2019-12-12 18:19 kp
Jordyn Woods
Autor: FS/AdMedia / SplashNews.com/East News

Jordyn Woods może uznać 2019 rok za prawdziwie przełomowy w jej życiu. W lutym niespodziewanie podrzędna celebrytka stała się z nieznanej szerzej przyjaciółki Kylie Jenner rozpoznawalną mega-gwiazdą. A to wszystko za sprawą rzekomego romansu z facetem Khloe Kardashian, Tristanem Thompsonem. Warto było?

Czego w 2019 roku nauczyła się Jordyn Woods? Na pewno nie tego, że nie opłaca się flirtować z facetem koleżanki. W lutym Jordyn niespodziewanie trafiła na pierwsze strony serwisów plotkarskich po tym, jak wyszło na jaw, że na jednej z imprez w domu Tristana Thompsona otwarcie z nim flirtowała. Ponieważ nie była to pierwsza zdrada ze strony koszykarza, Khloe Kardashian natychmiast z nim zerwała, a w kolejnych miesiącach leczyła złamane serce.

Oskarżona o romans Jordyn Woods natychmiast musiała wyprowadzić się z domu gościnnego Kylie Jenner, w którym dotąd mieszkała. Straciła też oczywiście przyjaźń Kardashianek i choć zapewniała, że między nią a Tristanem do niczego nie doszło, Khloe wydała na nią wyrok.

>> Khloe Kardashian KOMENTUJE nagranie z Jordyn Woods? "KŁAMCY są zawsze gotowi przysięgać"!

Jordyn Woods podsumowuje 2019 rok

Jordyn Woods nie ma jednak powodów do narzekania. Mimo zszarganej opinii kariera celebrytki idzie lepiej niż kiedykolwiek - w końcu bez pomocy Kylie Jenner. Jordyn otrzymała mnóstwo propozycji reklamowych i zaproszeń na eventy. Nic dziwnego, że w ogólnym rozrachunku jest zadowolona z tego, jak potoczył się dla niej 2019 rok.

Najdłuższy i najkrótszy rok mojego życia. To był rok wzrostu, dużo nauki ... Ale o to właśnie chodzi w życiu. Czuję, że chodzi o naukę i rozwój, doświadczenia życiowe wiele cię uczą. Było dużo zabawy, dużo stresu, ten rok to był najlepszy nauczyciel.

- stwierdziła.

Godny wzór do naśladowania?

Wyświetl ten post na Instagramie.
I know I make it hard for you to forget ❄️ Post udostępniony przez HEIR JORDYN (@jordynwoods)
NAJNOWSZE