Jolanta Kwaśniewska do Oli: "Wyglądasz jak wiejskie dziecko chore na tyfus"!

2019-11-12 14:17 nk
Ola Kwaśniewska i Kuba Badach - ślub - suknia ślubna
Autor: Akpa

Ola Kwaśniewska podzieliła sie z internautami anegdotką ze swoją mamą w roli głównej. Okazuje się, że słynąca dotąd z taktu i dobrych manier Jolanta Kwaśniewska w dość kontrowersyjnych słowach skomentowała nową fryzurę swojej córki! W sieci posypały się krytyczne komentarze wobec byłej PIerwszej Damy Rzeczypospolitej!

Jolanta Kwaśniewska swego czasu uczyła Polaków dobrych manier. Żona Aleksandra Kwaśniewskiego zawsze słynęła z klasy i i taktu. Tym bardziej dziwi jej rzekomy komentarz wobec córki.

Jolanta Kwaśniewska o "wiejskich dzieciach z tyfusem"

Aleksandra Kwaśniewska wrzuciła na Instagram "ściankowe" zdjęcie ze swoją mamą i opisała - zabawną jej zdaniem - sytuację sprzed lat. Ola wyjawiła swoim obserwatorom, że Jolanta Kwaśniewska kiedyś dosadnie skomentowała jej nową fryzurę! Wielu fanów poczuło się urażonych jej słowami!

Gdy patrzę na najmodniejszą aktualnie fryzurę męską, przypomina mi się, jak przed laty wziął mnie w obroty pewien znany warszawski fryzjer i tak ciął, i ciął i bardzo był z siebie zadowolony, aż zobaczyła mnie mama i rzekła: "Wyglądasz jak wiejskie dziecko chore na tyfus, które matka ostrzygła tępymi nożycami".

- napisała Ola Kwaśniewska.

Słowa jej matki spotkały się z oburzeniem wielu internautów.

Myslalm ze Pani Jolanta ma jednak troche wiecej klasy. „Wiejskie dziecko”...na prawde? Ja bylam takim „wiejskim dzieckiem” i nigdy nie odstawalm od tych „miejskich dzieci”. Takie sugerowanie ze jak cos jest slabsze to od razu wiejskie jest bardzo niepoprawne.

Pozazdroscic mamusi.Ludzie ze wsi maja wiecej taktu niz pani matka.Nie porownuje sie do takich sytuacji ale jestem tylko ze wsi,co ja tam wiem

Żałosne. Co bardziej Cię śmieszy autorko tego żałosnego tekstu - dziecko ze wsi czy tyfus??

- piszą fani Oli. Córka byłego prezydenta zdecydowała się odpowiedzieć na jeden z krytycznych komentarzy:

no nie wytrzymam. Nawet gdyby była Pani wiejskim dzieckiem chorym na tyfus, które matka ostrzygła tępymi nożycami (co mało prawdopodobne, gdyż mówimy o sytuacji sprzed 100 lat), to wiedziałaby Pani, że to po prostu nie była dobra fryzura. Kropka.

Przekonała Was, że komentarz jej mamy był ok?

NAJNOWSZE