Johnny Depp walczy z mianem celebryty. "To śmierć i groteska!"

2020-09-22 10:04 kp
Johnny Depp
Autor: GTRES/G3 Online/East News; Cover Images/East News

W ostatnich latach o Johnnym Deppie znacznie więcej mówi się kontekście jego problemów w życiu prywatnym niż kariery filmowej. A szkoda, bo jeszcze przed burzliwym związkiem z Amber Heard aktora kojarzono głównie z kolejnymi rolami w ciekawych produkcjach. Najwyraźniej za tamtymi czasami tęskni sam zainteresowany, który stanowczo zaprzecza, jakoby był "celebrytą".

Johnny Depp ma za sobą bardzo intensywną karierę. Jako młody gwiazdor aktor nie stronił od używek i był bohaterem wielu skandali i romansów. Dopiero później poznał Vanessę Paradis, z którą spędził ponad dziesięć lat i z którą doczekał się dwójki dzieci. To właśnie wtedy zagrał też swoje najważniejsze role, dzięki którym dołączył do najważniejszych aktorów Hollywood.

Od kilku lat jednak o Johnny Deppie mówi się jednak niemal jedynie w kontekście jego głośnego rozwodu z Amber Heard, dla której w 2012 roku aktor rzucił Vanessę Paradis. Po krótkim małżeństwie Amber oskarżyła Deppa o przemoc i w wyniku procesu odebrała mu ogromną część majątku i zniszczyła reputację. Dla wielu osób to był koniec jego aktorskiej kariery - Depp zamiast w kolejnych filmach regularnie pojawiał się w kolejnych plotkarskich artykułach.

>> Johnny Depp: Amber Heard zdradzała mnie z Leonardo DiCaprio i Channingiem Tatumem!

Aktor od miesięcy znów walczy w sądzie - tym razem chcąc udowodnić, że to on był ofiarą agresji i spisku ze strony byłej żony.

Johnny Depp celebrytą? Nigdy w życiu

Wydaje się, że ostatnio Johnny Depp wychodzi na prostą. Podczas wizyty na Festiwalu Filmowym w San Sebastian gwiazdor wyglądał najlepiej od miesięcy. To właśnie tam przy okazji rozmowy z dziennikarzami poruszył temat swojej popularności.

Po pierwsze i najważniejsze, nigdy nie wolno uważać się za hollywoodzkiego celebrytę. To śmierć i groteska. Zawsze ciągnęło mnie do... ludzi, którzy starają się pozostać sobą.

- powiedział.

Ten festiwal zawsze ma najmniej... nazwijmy ich typami z Hollywood. Czuję, że San Sebastian to naprawdę festiwal o kinie, o twórcach filmowych, o ludziach, którzy nad nimi pracują i robią te filmy, co jest cudowne.

- dodał.

Przypomnijmy, że Johnny Depp złożył ostatnio do sądu wniosek o przesunięcie terminu jego kolejnej rozprawy przeciwko Amber Heard. W czasie wyznaczonym przez sąd aktor ma pracować nad swoim kolejnym filmem Fantastic Beasts 3.

>> Johnny Depp chce wstrzymania procesu. Potrzebuje czasu, żeby nakręcić nowy film

ESKA XD #002

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE