Johnny Depp i Amber Heard wychodzą z sądu! Które robi lepszą minę do złej gry? [ZDJĘCIA]

2020-07-13 18:52 nk
Johnny Depp, Amber Heard
Autor: Rex Features/East News

Choć Johnny Dep i Amber Heard są już dawno po burzliwym rozwodzie, para wciąż musi spotykać się w sądzie. W Londynie odbyła się kolejna rozprawa w ramach procesu, jaki aktor wytoczył jednemu z brytyjskich tabloidów. Kluczowym świadkiem strony przeciwnej jest była żona gwiazdora Hollywood. Tym razem ex małżonkowie próbowali uśmiechać się do prasy po wyjściu z sali rozpraw. Kto tu był lepszym aktorem?

W Londynie trwa proces, jaki Johnny Depp wytoczył tabloidowi The Sun. Powodem był artykuł, z którego wynikało, że Depp znęcał się nad byłą już żoną.

Amber Heard została powołana na świadka tabloidu. Aktorka stara się udowodnić, że ex mąż rzeczywiście był wobec niej agresywny. No i cała wojenka między byłą parą - z wyciąganiem wszelkich brudów na światło dzienne - rozpoczęła się na nowo.

Johnny Depp i Amber Heard: kolejne spotkanie w sądzie

Kolejna rozprawa z udziałem Johnny'ego Deppa i Amber Heard odbyła się w Londynie 13 lipca 2020. Tym razem oboje aktorzy starali się wyglądać na zdecydowanie bardziej wyluzowanych, niż przy pierwszym spotkaniu w sądzie po długiej przerwie.

Udało im się? Cóż, sztuczne uśmiechy chyba nikogo nie zwiodły. Choć obojgu trudno odmówić aktorskiego talentu na wielkim ekranie, w prawdziwym życiu odgrywanie radości nie idzie im najlepiej...

Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE