Johnny Depp i Amber Heard spotkali się w sądzie! Ona przyszła za rękę z dwiema kobietami!

2020-07-07 17:10 nk
Amber Heard i Johnny Depp
Autor: David Fisher/Shutterstock/Rex Features/East News

Johnny Depp i Amber Heard ponownie spotkali się w sądzie - tym razem w Londynie, gdzie rozpoczął się proces, jaki aktor wytoczył tabloidowi The Sun. Powodem był artykuł, z którego wynikało, że Depp znęcał się nad byłą już żoną. Ta przybyła do sądu, by udowodnić, że artykuł oczerniający Deppa nie mijał się z prawdą.

Johnny Depp i Amber Heard rozstali się w 2016 roku w atmosferze, którą trudno byłoby nazwać przyjazną. Aktorka oskarżała męża o przemoc domową, a on o to samo oskarżał ją. Sprawa sądowa ciągnie się do dziś, a oboje mają po swojej stronie sporo świadków i dowodów.

Ostatnio Depp wyciągnął kolejne haki przeciwko gwieździe Aquamana. Amber Heard, która otwarcie przyznaje, że jest biseksualna, miała zdradzać Johnny'ego z Carą Delevingne i Elonem Muskiem.

Johnny Depp i Amber Heard: spotkanie w Londynie

7 lipca 2020 Amber Heard i Johnny Depp ponownie spotkali się w sądzie - tym razem w Londynie i na rozprawie, która nie dotyczyła bezpośrednio ich związku.

Depp pozwał jakiś czas temu wydawcę brytyjskiego The Sun za artykuł sugerujący, że aktor znęcał się nad Heard. Pierwsza rozprawa miała odbyć się w marcu, jednak została przełożona z powodu pandemii koronawirusa. W końcu doszła do skutku kilka miesięcy później, z zachowaniem rygoru sanitarnego.

Amber Heard została powołana na świadka przez The Sun. Miała udowodnić, że były mąż rzeczywiście był wobec niej agresywny. Johnny Depp ponoć do końca próbował uniknąć spotkania i zablokować jej obecność na rozprawie.

Do londyńskiego sądu Johnny i Amber przybyli w chustkach na twarzach. On z grobowym spojrzeniem, ona - pogodna, za rękę z dwiema kobietami.

Zobaczcie zdjęcia!

Hotplota.pl: Chłopak Adele ma dosyć ukrywania się?; Miley Cyrus na pustym stadionie

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE