Johnny Depp: Amber Heard POBIŁA mnie, gdy dowiedziała się, że straciłem 750 mln dolarów!

2020-07-14 19:29 nk
Johnny Depp
Autor: David Fisher/Shutterstock/Rex Features/East News

Johnny Depp i Amber Heard ponownie spotkali się w londyńskim sądzie w związku z procesem, jaki aktor wytoczył jednemu w brytyjskich tabloidów. Tym razem w czasie rozprawy gwiazdor Piratów z Karaibów zdradził, jak jego ówczesna żona zareagowała, kiedy dowiedziała się, że doradcy biznesowi okradli go na setki milionów dolarów!

Choć Amber Heard i Johnny Depp rozwiedli się w atmosferze skandalu już w 2016 roku, po zaledwie roku małżeństwa, ex para nadal spotyka się w sądach. Ostatnio - w Londynie, gdzie trwa proces, jaki gwiazdor Hollywood wytoczył tabloidowi The Sun. Gazeta insynuowała, że aktor znęcał się fizycznie nad żoną.

Amber Heard została kluczowym świadkiem The Sun. Była obecna podczas obu dotychczasowych rozpraw w sprawie, gdzie dowodziła, że Johnny Depp naprawdę był wobec niej agresywny.

Amber Heard pobiła Johnny'ego Deppa z powodu pieniędzy?

Podczas rozprawy, która odbyła się 13 lipca 2020, Johnny Depp opowiedział o incydencie, do którego miało dojść w kwietniu 2016 roku. Wtedy właśnie aktor dowiedział się, że był oszukiwany przez swojego poprzedniego doradcę finansowego, w wyniku czego poniósł ogromne straty. Ta wiadomość miała rozjuszyć jego żonę.

To były początkowy etap odkrywania przez mojego aktualnego menadżera biznesowego, że poprzedni menadżerowie biznesowi zabrali całkiem sporo moich pieniędzy. Ukradli moje pieniądze. Przedstawiono mi to tak, bo nie miałem pojęcia o ilościach tych pieniędzy: Od czasu Piratów z Karaibów 2 i 3 - to śmieszne, że muszę to ogłaszać, to dosyć zawstydzające - najwyraźniej zarobiłem 650 milionów dolarów, a kiedy zwolniłem poprzedniego menadżera biznesowego, bo miałem poważne powody, nie tylko straciłem 650 milionów, ale byłem o 100 milionów w plecy, bo on nie płacił państwu moich podatków przez 17 lat.

- cytuje zeznania aktora The Guardian. Johnny Depp miał dodać, że poważne straty finansowe odkrył w dniu, w którym odbywało się przyjęcie z okazji 30. urodzin Amber Heard. Depp dotarł na imprezę spóźniony.

Jego była żona twierdziła wcześniej, że tej nocy do Johnny znęcał się nad nią. Teraz on utrzymuje, że to ona była agresywna.

To takie dzikie okładanie... rodzaj sierpowych ciosów, to było to. To trochę dzikie strzały, ale bolesne, kiedy trafiają w cel.

- dodał filmowy kapitan Jack Sparrow.

Macie swojego faworyta w tej wojence?

Hotplota.pl: Rozwody gwiazd; nieostrożna Sofia Richie; wyrzeźbiony Leonardo DiCaprio

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE