Joe Jonas i Sophie Turner wystawili dom na sprzedaż. Luksus to mało powiedziane!

2021-06-24 14:00 AM
Sophie Turner, Joe Jonas
Autor: Backgrid/East News

Joe Jonas i Sophie Turner w 2019 roku nabyli posiadłość, która pod ich okiem przeszła gruntowny remont. Teraz para zdecydowała się na sprzedaż nieruchomości. Cena nieco wyższa niż ta, którą gwiazdorska para sama zapłaciła. Wnętrze rezydencji zwala z nóg, a osoba, która go kupi, będzie pławić się w luksusie, choć to i tak mało powiedziane…

Dom Joe Jonasa i Sophie Turner ponownie trafił na sprzedaż. Rezydencja położona na przedmieściach Los Angeles została przez gwiazdorską parę kupiona w 2019 roku za ok. 14 milionów dolarów. Para przeprowadziła tam gruntowny remont, dodała kilka elementów i teraz ponownie wystawia nieruchomość na sprzedaż.

Cena nieco wyższa, ale za to wnętrze zwala z nóg. Co więc znajdziemy w środku?

Sama powierzchnia rezydencji zajmuje 15 000 stóp kwadratowych. W willi znajduje się dziewięć sypialni i aż jedenaście łazienek. Pierwsze co zrobili Joe i Sophie to zadbali o bezpieczeństwo. Środek domu robi ogromne wrażenie, specjaliści od nieruchomości porównali luksusowe wnętrze do wysokiej klasy butikowego hotelu.

W środku znaleźć można salon z kominkiem, osobny pokój wyposażony w kino, jadalnię z barem. Nie zabrakło też piwnicy z winami, domowego SPA, sporej siłowni, garażu na cztery samochody oraz bilarda. Jeśli chodzi o wygląd, to całość pięknie zdobią żyrandole wykonane na zamówienie, szklane ściany, naturalne drewno, kamienie i podwyższone sufity.

To jeszcze nie koniec. Na zewnątrz na nowych właścicieli czeka basen ze SPA. A na gości oddzielny dom z dwiema sypialniami, który jest także miejscem rozrywki. Znaleźć można tam konsolę DJ-ską, sprzęt do tworzenia mgły oraz profesjonalne oświetlenie dyskotekowe.

Cena, jaką trzeba zapłacić to 16,7 miliona dolarów.

Myślicie, że para szybko znajdzie chętnych?

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW
NAJNOWSZE