Tweet o "To właśnie miłość" zszokował świat! Już nie spojrzycie na "Love Actually" tak samo

2019-12-19 10:15 kp
To właśnie miłość
Autor: Universal/Courtesy Everett Collection; UNIVERSAL STUDIOS / MOUNTAIN, PETER / AlbumEAST NEWS

"To właśnie miłość" to dziś jeden z największych filmowych klasyków na święta! Słynna komedia romantyczna powstała aż 16 lat temu, jednak wielu widzów do dziś nie wyobraża sobie świąt bez niej. Nie inaczej jest w tym roku, gdy spora część z nas po raz kolejny odświeży sobie tę sympatyczną historię. Za sprawą tego tweeta z Keirą Knightley i Thomasem Brodie-Sangsterem już nigdy nie spojrzycie jednak na nią tak samo...

To właśnie miłość to dziś świąteczny klasyk na miarę Kevina samego w domu. Fani na całym świecie co roku zasiadają przed telewizorem, by po raz kolejny obejrzeć znaną już przecież na pamięć historię zakochanego premiera Wielkiej Brytanii Hugh Granta, zafascynowanego młodszą koleżanką z pracy Alana Rickmana, podkochującego się w portugalskiej piękności Colina Firtha czy śpiewającego tandetną świąteczną piosenkę Billa Nighy'ego.

W tym roku jednak To właśnie miłość może zmienić się dla widzów nieodwracalnie. A wszystko za sprawą tego tweeta, który od kilku dni bije w sieci rekordy popularności! Jesteście gotowi na prawdziwy SZOK?

"To właśnie miłość" bardziej zaskakujące niż myśleliście

Jedna z fanek Love Actually przyjrzała się dokładniej postaciom granym przez Keirę Knightley i Thomas Brodie-Sangster'a. W To właśnie miłość Keira zagrała świeżo upieczoną żonę, Juliet, przekonaną o tym, że najlepszy przyjaciel jej męża jej nie znosi.

Thomas natomiast wcielił się w młodego Sama, zakochanego w koleżance ze szkoły.

Co łączy tę dwójkę? Z pozoru niewiele - nie spodziewacie się jednak, jak mało dzieli ich... lat! Jedna z twitterowiczek postanowiła przypomnieć o tym widzom, którzy planują po raz kolejny zapatrzeć się przed świętami w To właśnie miłość.

Coroczne przypomnienie, że między Thomasem Brodie-Sangsterem a Keirą Knightley w Love Actually jest tylko pięć lat różnicy

Zgadza się! Gdy w 2003 roku Thomas wcielał się w małego Sama miał 13 lat. Grająca dorosłą kobietę Keira była wtedy... osiemnastolatką! Aż trudno uwierzyć, że teoretycznie tak naprawdę ta dwójka mogła chodzić w tym czasie do jednej szkoły ;) Dziś Thomas ma 29 lat, a Keira 34 - oboje mają jednak to szczęście, że wciąż wyglądają bardzo młodo! O tym, że To właśnie miłość wciąż wzbudza ogromne emocje, świadczy fakt, że tweeta polubiono już ponad 100 tysięcy razy!

Teraz już ze spokojnym sercem możecie znów odpalić sobie Love Actually! Który wątek z filmu lubicie najbardziej?

Keira Knightley
Autor: Rex Features/East News
Thomas Brodie-Sangster
Autor: Danny Martindale / WENN/agefotostock/East News

Zobacz też:

NAJNOWSZE