Taylor Swift i Joe Alwyn POCAŁOWALI SIĘ na gali NME Awards! Jest WIDEO!

2020-02-14 21:34 nk
Taylor Swift
Autor: YouTube.com/NME

Taylor Swift i Joe Alwyn bardzo chronią swoją wspólną prywatność przed wścibskimi oczami paparazzi. Podczas gali NME Awards w Londynie para mocno się jednak wyluzowała i pozwoliła sobie na chyba pierwszy publiczny pocałunek od kiedy są razem! Ten moment udało się uchwycić jednej z fanek!

Taylor Swift przez dłuższy czas była nieobecna w show biznesie. Kiedy wróciła, odniosła kolejny sukces z nową płytą Lover, wydaną 23 sierpnia 2019. Na gwiazdę spłynęły kolejne muzyczne nagrody, a ona sama zaczęła głośno mówić o konflikcie z byłą wytwórnią, Big Machine Records.

Taylor Swift jest jedną z najbardziej wpływowych osób w show biznesie. Jest też jedną z osób, które najgłośniej i najbardziej otwarcie mówią o tym, co je boli. Kulisy swojej sławy opisała w filmie dokumentalnym Miss Americana, z którego dowiedzieliśmy się m.in., że na początku kariery artystka cierpiała na zaburzenia jedzenia, spowodowane presją szczupłej sylwetki.

Taylor Swift i Joe Alwyn: buziak na gali NME

Choć Taylor Swift jest wyjątkowo szczera w życiu zawodowym, to osobiste stara się jak najbardziej chronić. Choć od kilku lat spotyka się już z brytyjskim aktorem Joe Alwynem, fani naprawdę niewiele wiedzą o ich związku, a paparazzi mają bardzo mało okazji, by nakryć ich razem - o czułościach nie mówiąc!

W tym tygodniu w Londynie odbyła się gala wręczenia nagród muzycznych magazynu NME. Wśród nagrodzonych znalazła się Taylor Swift. Nikt nie spodziewał się, że artystka osobiście przybędzie na uroczystość, by odebrać statuetkę. Tay zrobiła jednak fanom niespodziankę i pojawiła się na gali NME Awards 2020.

Taylor Swift została nagrodzona za najlepszy występ solowy, a na scenę weszła z kieliszkiem wina, by odebrać statuetkę w kształcie dłoni z wyciągniętym środkowym palcem.

Bardzo luźny charakter ceremonii najwyraźniej pozwolił się piosenkarce wyluzować. I to na tyle, że Tay pozwoliła sobie nawet na małe publiczne czułości z towarzyszącym jej podczas uroczystości Joe Alwynem!

Jedna z fanek miała okazję nagrać, jak siedząca przy stoliku artystka całuje ukochanego! Takich rzeczy Swift dotąd nie robiła przy ludziach! Myślicie, że teraz to się zmieni?

NAJNOWSZE