Taylor Swift i Joe Alwyn zaręczyli się? Jest pierścionek! A dzieci?

2020-02-01 13:00 kp
Taylor Swift
Autor: Invision/Invision/East News

30-letnia Taylor Swift już od ponad dwóch lat cieszy się udanym związkiem z Joe Alwynem. W sieci co jakiś czas pojawiają się kolejne doniesienia o planach pary, wśród których nie brakuje oczywiście tych o ślubie i dzieciach. Tymczasem czyżby fani wypatrzyli na jej palcu pierścionek? Sama gwiazda, choć na co dzień nie komentuje swojego życia prywatnego, zdradziła swoje plany!

Taylor Swift to dla swoich fanów wzór do naśladowania. Wokalistka od lat robi oszałamiającą karierę, jest bardzo rodzinna, zawsze chętnie pomaga wszystkim potrzebującym i nie bywa bohaterką skandali. Bardzo dba przy tym o swoje życie prywatne - jej związek z Joe Alwynem od początku toczy się z dala od mediów, co zdecydowanie wychodzi zakochanym na dobre.

Wielbiciele Taylor Swift wciąż zastanawiają się więc, na jakim etapie tak naprawdę jest związek wokalistki z Joe Alwynem. Wprawdzie gwiazda na płycie Lover sugerowała, że zaręczyła się z ukochanym, to do teraz ona sama nie poruszyła tego tematu, a paparazzi nie wypatrzyli na jej palcu pierścionka. Wszystko zmieniło się wraz z premierą dokumentu Miss Americana na Netflixie!

Taylor Swift zaręczyła się?

Ekscytacja fanów sięgnęła zenitu, ponieważ na palcu Taylor Swift w jednej ze scen Miss Americana można dostrzec charakterystyczny pierścionek. Zdaniem internautów może oznaczać to tylko jedno - Taylor Swift zaręczyła się z Joe Alwynem!?

Sama Taylor Swift, choć oczywiście nie odniosła się w dokumencie do pierścionka, najwyraźniej nieco zmęczona spekulacjami na jej temat, postanowiła uchylić rąbka tajemnicy na temat swojej przyszłości.

Jest taka część mnie, której wydaje się, że mam 57 lat, ale jest też część mnie, która zdecydowanie nie jest gotowa na dzieci, zdecydowanie nie jest gotowa na wszystkie te dorosłe rzeczy. Właściwie to nie mam tak naprawdę luksusu wymyślania rzeczy, ponieważ moje życie planowane jest na dwa lata przed czasem.

- powiedziała Tay w dokumencie Miss Americana.

Wokalistka opowiedziała też o swojej relacji z Joe Alwynem.

Zakochałam się także w kimś, kto ma naprawdę cudownie normalne, zrównoważone życie. I wspólnie postanowiliśmy, że chcemy, aby nasz związek był prywatny. To było szczęście bez udziału innych. Jesteśmy szczęśliwi.

- dodała.

Jesteście usatysfakcjonowani?

NAJNOWSZE