Joe Alwyn przerywa milczenie o związku z Taylor Swift. "Po prostu się wyłączam"

2019-11-07 14:19 mw
Joe Alwyn, Taylor Swift
Autor: ImagePressAgency/face to face/FaceToFace/REPORTER; Rex Features/East News

Taylor Swift i Joe Alwyn są parą już od 3 lat, ale dotąd o ich związku wiemy naprawdę niewiele. Zarówno piosenkarka, jak i jej chłopak konsekwentnie milczą i nie ujawniają prawie żadnych szczegółów ze swojego prywatnego życia. Taylor Swift wyznała kiedyś, że Joe Alwyn pozostaje w cieniu, bo nie chce stać się celem prasy. Jak mu się to udaje? Aktor wyjawił to w swoim najnowszym wywiadzie!

Jaki jest przepis na udany i TRWAŁY związek gwiazd? Obserwując wiele gwiazdorskich romansów i rozstań z ostatnich lat na pewno możemy wymienić jeden dość skuteczny patent: trzymanie mediów z dala od spraw osobistych. Po wielu miłosnych dramatach szeroko omawianych w prasie plotkarskiej i mediach społecznościowych, zrozumiała to także Taylor Swift.

Niewykluczone, że wyjaśnił jej to Joe Alwyn - chłopak, z którym piosenkarka spotyka się już od prawie trzech lat.

"PO PROSTU SIĘ WYŁĄCZAM"

John Boone z serwisu etonline.com przeprowadził wywiad z chłopakiem Taylor Swift. Podczas rozmowy, jaka odbyła się na gali Governors Awards, Joe Alwyn zgodził się skomentować swój związek z Taylor Swift.

Aktor został zapytany, jak godzi karierę aktorską z niewątpliwym zainteresowaniem mediów jego relacją ze znaną gwiazdą pop.

Po prostu jeśli czymś nie chcę się zajmować, to się tym nie zajmuję. Jeśli wokół czegoś robi się jakiś hałas, którym nie jestem zainteresowany, to po prostu się wyłączam. W ten sposób udaje się sprawić, że problem znika - w każdym razie do pewnego stopnia

- powiedział Joe Alwyn.

>> Selena Gomez czy Taylor Swift? Rozwiąż quiz i sprawdź, która to twoja BFF

Czy chłopak Taylor Swift naprawdę ma aż tak silny charakter i za pstryknięciem palców potrafi wyłączyć się na medialny szum wokół swojej osoby? Mnóstwo gwiazd dałoby wiele za taki "skill" xD

Taylor Swift i Joe Alwyn
Autor: SplashNews.com / East News

Joe Alwyn promuje właśnie swój najnowszy film pod tytułem "Harriet". Chłopak Taylor Swift występuje w nim m.in. u boku Cynthii Erivo i Janelle Monáe.

Joe Alwyn i Taylor Swift poznali się w maju 2016 roku, prawdopodobnie podczas imprezy Met Gala. Tay była jeszcze wtedy dziewczyną Toma Hiddlestone'a.

W październiku 2016, miesiąc po rozstaniu piosenkarki z aktorem, Taylor i Joe pojawili się razem na koncercie grupy Kings of Leon. Miesiąc później artystka była widziana na premierze filmu z Alwynem, "Billy Lynn’s Long Halftime Walk".

Plotki o tym, że piosenkarka na dobre związała się z kolejnym brytyjskim aktorem, pojawiły się w sieci jednak dopiero w maju 2017 roku. W czerwcu doniesienia mediów potwierdziły się - w internecie pojawiły się zdjęcia Taylor Swift i Joe Alwyna zrobione w Nashville.

Piosenkarka oficjalnie przyznała się do związku z aktorem dopiero jesienią 2017 roku. Było jednak oczywiste, że para spotyka się już od jakiegoś czasu.

NAJNOWSZE