Joaquin Phoenix i Rooney Mara zostali rodzicami. River Phoenix uczczony!

2020-09-28 8:39 kp
Joaquin Phoenix i Rooney Mara
Autor: Robert Gauthier/Polaris Images/East News

Joaquin Phoenix i Rooney Mara dołączyli do grona słynnych rodziców Hollywood. Para bardzo dba o swoje życie prywatne i nie potwierdzała w ostatnich miesiącach informacji o ciąży aktorki. Aktorzy nie zdecydowali się też, aby osobiście poinformować fanów o przyjściu ich dziecka na świat. Od czego są jednak życzliwi znajomi!

Joaquin Phoenix i Rooney Mara należą do najbardziej skrytych gwiazd Hollywood. Aktorzy od lat bardzo dbają o swoją prywatność, nie zdradzając światu niemal żadnych informacji dotyczących ich życia osobistego. Wiadomo, że para poznała się w 2013 roku na planie filmu Her, a w 2019 roku potwierdziła zaręczyny. Ostatnie miesiące lockdownu oboje spędzili w większości w swoim domu w Kalifornii.

Informacja o ciąży Rooney Mary obiegła media w maju tego roku. Żadne z zainteresowanych nie potwierdziło jednak doniesień, pozostawiając czas oczekiwania na dziecko całkowicie dla siebie. Teraz wiadomo, że dziecko Rooney Mary i Joaquina Phoenixa jest już na świecie. Wybierając dla niego imię para zdecydowała się na wzruszający gest.

Rooney Mara urodziła

O tym, że Rooney Mara urodziła, dowiedzieliśmy się od przyjaciela pary, Viktora Kossakovsky'ego. Reżyser pojawił się na scenie Festiwalu Filmowego w Zurychu, by promować swój najnowszy film Gunda, którego producentem jest Joaquin Phoenix. Przepraszając za nieobecność aktora, Kossakovsky powiedział:

Właśnie urodziło mu się dziecko, tak przy okazji, a jego imię to... piękny syn o imieniu River, więc teraz nie może on promować filmu.

Imię syna Joaquina Phoenixa to więc oczywiście hołd dla jego tragicznie zmarłego w 1993 roku brata, Rivera Phoenixa. Aktor zginął z powodu śmiertelnej dawki narkotyków w wieku 23 lat w klubie należącym do Johnny'ego Deppa. Kariera Rivera zapowiadała się znakomicie - młody gwiazdor zdążył zachwycić fanów kina swoją rolą w filmie Moje własne Idaho z 1991 roku.

ESKA XD #003

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Joaquin Phoenix i Rooney Mara zdecydowali się na piękny gest, nadając swojemu synowi imię tragicznie zmarłego Rivera Phoenixa.

River Phoenix
Autor: AlbumEAST NEWS
NAJNOWSZE