Joanna Liszowska

i

Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER / Screen/Instagram/@joannaliszowskaofficial Joanna Liszowska w naturalnej odsłonie

Joanna Liszowska jak Andie MacDowell. Fani jej nie poznali

2022-06-20 12:04

Joanna Liszowska pokazała się na Instagramie w naturalnej odsłonie. Zrezygnowała z makijażu i farbowania włosów. Fani porównali ją do amerykańskiej aktorki, Andie MacDowell, która również nie wstydzi się oznak starzenia.

Joanna Liszowska na ekranie i branżowych imprezach prezentuje się w pełnym makijażu. Jej praca na planie serialu "Przyjaciółki" czy na deskach teatru wymaga ciągłej zmiany charakteryzacji. Jednak w social mediach aktorka coraz częściej pokazuje się w bardziej naturalnej odsłonie. Niektórzy czasami nie poznają swojej idolki.

Joanna Liszowska zachwyca fanów swoim wyglądem

Piękne włosy Joanny Liszowskiej zawsze wzbudzały zachwyt wśród fanek. Bujne, blond loki to już jej znak rozpoznawczy, jednak w ostatnim czasie zostały nadszarpnięte zębem czasu. Kiedy aktorka nie bywa na planach zdjęciowych, stawia na naturalność, a fani są jej wdzięczni za pokazywanie prawdziwej siebie, co wiele gwiazd ukrywa nie mogąc pogodzić się z upływającym czasem.

43-letnia aktorka wrzuciła ostatnio do sieci zdjęcie, na którym prezentuje się bez makijażu, a w kadrze rządzi burza rozpuszczonych loków, których kosmyki wyraźnie już posiwiały. Joanna nazwała siebie Srebrną Lisicą. Fani zachwycili się jej naturalną odsłoną, a niektórzy porównali ją do amerykańskiej aktorki, Andie MacDowell, która rok temu stała się ikoną anty-ageizmu, a siwiejące loki się jej znakiem rozpoznawczym.

Andie Macdowell ma sporą konkurencję w kategorii srebrnych loków - napisał fan.

Pani Asiu no nie poznałam Pani - czytamy w komentarzach.

Widać, że Joanna Liszowska jest pełna pozytywnej energii i nie przejmuje się upływającym czasem. Jak podoba Wam się aktorka w naturalnym kolorze włosów?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Charlize Theron poszła w ślady Miley Cyrus. Metamorfoza gwiazdy wywołała zamieszanie

ZRANIONE PTAKI, TRENING WERSOW, WERSY QUEBO, DIESEL VS BENZYNA | ESKA XD #051