Joanna Krupa zamówiła różaniec dla córki! Nie za strojny dla niemowlaka?!

2019-12-12 14:01 nk
Joanna Krupa
Autor: THEREALSPW / SplashNews.com/East News Joanna Krupa. Nie wszystkie świąteczne wspomnienia gwiazdy są miłe. Najgorzej wspomina prezent od byłego chłopaka, którym była walizka. Krótko potem zerwał z nią. Wtedy modelka zrozumiała, że prezent był zapowiedzią nadchodzącego rozstania. Zamiast radości skończyło się więc złamanym sercem.

Joanna Krupa chętnie chwali się w mediach społecznościowych swoim szczęściem rodzinnym, a przy okazji często reklamuje na swoim profilu produkty dla dzieci, podsyłane przez różne firmy. Tym razem jednak modelka pokazała robiony na specjalnie zamówienie różaniec dla swojej maleńkiej córeczki. Gustowny?

2 listopada 2019 Joanna Krupa urodziła córeczkę. Asha-Leigh Presley Nunes przyszła na świat w Los Angeles i od razu stałą się ulubienicą internautów. Zakochana Dżoana chętnie chwali się zdjęciami maleństwa na Instagramie i dzieli się macierzyńskimi doświadczeniami. Jako świeżó upieczona mama często też reklamuje produkty dla dzieci.

Tym razem Joanna Krupa pokazała na Instagramie cenną biżuterię, jaką zamówiła specjalnie dla maleństwa. Nie jest to oczywiście zwykła błyskotka - ta ma znaczenie religijne.

Joanna Krupa chwali się różańcem

Nie jest to częsta praktyka wśród świeżo upieczonych rodziców, by chwalić się w mediach społecznościowych akcesoriami służącymi do uprawiania kultu religijnego, jednak polska modelka poczuła potrzebę podziękowania firmie, która wykonała dla jej córki różaniec.

Trzeba przyznać, że różaniec wykonany dla 1,5-miesięcznej Ashy-Leigh jest bardzo bogato zdobiony. Nie za strojny dla takiego maleństwa? Rozumiemy, że to będzie dla niej pamiątka na całe życie, jednak na razie to życie waży pewnie niewiele więcej, niż kamień umieszczony w jej biżuterii.

Różaniec Joanny Krupy
Autor: Instagram.com/joannakrupa
Różaniec Joanny Krupy
Autor: Instagram.com/joannakrupa
NAJNOWSZE