Joanna Krupa zdradziła, ile przytyła w ciąży! "Próbowałam jeść dobrze. Sama nie gotuję"

2019-12-07 11:17 nk
Joanna Krupa
Autor: THEREALSPW / SplashNews.com/East News Joanna Krupa. Nie wszystkie świąteczne wspomnienia gwiazdy są miłe. Najgorzej wspomina prezent od byłego chłopaka, którym była walizka. Krótko potem zerwał z nią. Wtedy modelka zrozumiała, że prezent był zapowiedzią nadchodzącego rozstania. Zamiast radości skończyło się więc złamanym sercem.

Joanna Krupa ponad miesiąc temu urodziła córeczkę. Modelka chętnie dzieli się pierwszymi doświadczeniami macierzyńskimi na Instagramie. Jednocześnie powoli wraca już do aktywności zawodowej. W sobotę gwiazda udzieliła wywiadu Dzień Dobry TVN. W rozmowie z Małgorzatą Ohme zdradziła parę szczegółów na temat swojego życia rodzinnego. Opowiedziała też, jak walczy o powrót do figury sprzed ciąży.

2 listopada 2019 na świat przyszła córeczka Joanny Krupy i Douglasa Nunesa. Asha-Leigh właśnie skończyła miesiąc, a jej mama powoli przygotowuje się do powrotu do świata show biznesu. Modelka udzieliła wywiadu w Dzień Dobry TVN. Opowiedziała co nieco o swoim nowym, tajemnym projekcie dla innych mam, o rodzicielstwie i o powrocie do ciała sprzed ciąży.

Ile przytyła Joanna Krupa?

Gwiazda wyjawiła, że w czasie ciąży nie przybrała na wadze dużo, bo bardzo starała się dbać o zdrową dietę i aktywność fizyczną. Do sylwetki sprzed ciąży jeszcze jej jednak odrobinę brakuje.

Jeszcze mam tak z 7 kilogramów do straty. Już próbuję się motywować, by na fitness się zapisać. Ale też próbowałam jeść dobrze, zdrowo, nie miałam dużego takiego apetytu, że musiałam jeść nie wiadomo co w ciąży i myślę, że to też jest ważne, że jak się nie roztyjesz, to wtedy łatwiej wrócićdo formy. Przytyłam 11-12 kilogramów. Chcę utrzymać ten tryb, bo mięsa przez cąłą ciążę nie jadłam. Ja nie gotuję sama, mąż gotuje i on pilnował, żebym jadła.

- wyjaśniła Joanna Krupa w Dzień Dobry TVN.

Gwiazda wyjawiła także, że stara się utrzymać równowagę w życiu, dlatego od czasu do czasu pozwala sobie na wyjścia z koleżankami i randki z mężem. Mimo tego, że zatrudnia osobę do pomocy (głónie przy innych obowiązków, jak opieka nad psami), modelka przyznaje, że macierzyństwo to ciężka praca.

Jest stresująco, jest nowa osoba, o którą będziemy musieli się przez całe życie martwić.

- powiedziała Dżoana.

Na szczęście gwiazda może liczyć na pomoc męża, który świetnie sprawdza się w roli taty!

NAJNOWSZE