Billie Eilish miała problemy ze znajomymi przez duże piersi! "Urodziłam się z cyckami!""

2019-09-08 21:36 kp
Billie Eilish
Autor: Rex Features/East News

Billie Eilish nie pozwala innym na wchodzenie w jej życie z butami. Jednym ze sposobów na zachowanie intymności jest jej oryginalny styl - Billie różni się od innych młodych celebrytek tym, że nie epatuje głębokimi dekoltami i sztucznymi rzęsami, a zamiast tego... po prostu śpiewa. Nawet jej się jednak nie udało uniknąć tematu wielkości jej piersi!

Billie Eilish nie chce, by mówiono o jej wyglądzie i ciele - zamiast tego chce pokazywać fanom swoją muzykę. Oryginalny styl 17-latki nie mógł jednak ujść uwadze jej wielbicieli i mediów. Podczas bowiem gdy większość jej rówieśnic odważnie prezentuje w wyzywających ubraniach swoje wdzięki, ona chowa się pod obszernymi, kolorowymi, hip-hopowymi bluzami i dresami.

Billie Eilish nie udaje się jednak tego uniknąć - niemal w każdym wywiadzie dziewczyna pytana jest o jej wygląd. Okazuje się, że jakiś czas temu jednym z głównych tematów dyskusji wśród fanów Billie były... jej piersi! Nie był to jednak pierwszy raz.

Piersi Billie Eilish tematem dyskusji? I niezłym problemem!

Podczas ostatniego wywiadu Billie Eilish przypomniała, że gdy nieprzyzwyczajeni do oglądania jej ciała fani zobaczyli pewnego razu jej dekolt - gwiazda miała koszulkę bez rękawów - w sieci zawrzało!

Moje cycki były w trendach na Twitterze! Pod numerem jeden! O co chodzi?! Urodziłam się z DNA, które dało mi duże cycki.

- powiedziała Billie.

Co więcej, piersi Billie Eilish stały się pewnego razu głównym tematem jej rozmowy z kumplem, któremu... przeszkadzał ich rozmiar.

Niedawno rozmawiałam na FaceTime z bliskim znajomym, facetem, i miałam na sobie tank top. On na to: "Ugh, załóż na to bluzkę!", a ja mu powiedziałam: "Przecież mam". Ktoś z mniejszymi cyckami może nosić takie koszulki, a ja zakładam ją i obrywam jak szm**, bo moje cycki są duże. To głupie. To ta sama koszulka! To mnie rozwścieczyło. Muszę nosić dla ciebie wielkie t-shirty, żebyś czuł się komfortowo przy moich cyckach!

- opowiedziała gwiazda.

I pomyśleć, ile dziewcząt zazdrości Billie Eilish jej pokaźnych piersi!

Wyświetl ten post na Instagramie.
SINGAPORE Post udostępniony przez BILLIE EILISH (@billieeilish)
NAJNOWSZE