Joanna Krupa potrzebuje nowej SZAFY na prezenty od Wolińskiego! "Mam ich całą WALIZKĘ"!

2019-11-28 13:43 nk
Joanna Krupa i Dawid Woliński
Autor: WBF

Joanna Krupa urodziła na początku listopada córeczkę. Ashę-Leigh. kolega modeli z jury Top Model przyznał, że jeszcze nie wysłał jej z tej okazji prezentu, ale to dlatego, że wybiera się do modelki z wizytą do Miami! Projektant zaplanował mnóstwo prezentów dla dziecka Dżoany i już zapowiada, że będą wśród nich... BEKADEŁKA!

2 listopada 2019 Joanna Krupa urodziła córeczkę, Ashę-Leigh, której zdjęciami chętnie chwali się na Instagramie. Pod znakiem zapytania długo stał przylot modelki z Miami do Warszawy na finał Top Model 8, który odbywał się na żywo 25 listopada. Ostatecznie gwiazda zdecydowała, że ze względu na dobro maleństwa pozostanie w domu. Oglądała za to program, a relacja z jej domu była pokazywana w TVN podczas finału show.

Dawid Woliński leci do Krupy!

Po finale Top Model 8 Dawid Woliński wyjawił, że tęskni już trochę za Joanną, ale ta tęsknota nie doskwiera mu za bardzo, bo jest z koleżanką z jur w stałym kontakcie. Wybiera się też do niej w odwiedziny, by poznać małą Ashę. Z tego względu projektant wciąż nie wysłał modelce żadnego prezentu z okazji narodzin dziecka. Po prostu chce zawieźć podarunki osobiście. A będzie ich ponoć niemało...

Nie wysłałem chyba jako jedyny, ale to dlatego, że ja tam po prostu pojadę. Planuję na początku stycznia. (...) Dodatkową walizkę przeznaczę na zapakowanie prezentów dla małej Ashy. Sukieneczka, kocyki, śpioszki, bekadełka, bo wiem, co to jest, misie... Naprawdę, jak ja tam pojadę, to myślę, że Asia będzie musiała dodatkową szafę wstawić do pokoju małej.

- powiedział Dawid Woliński w wywiadzie dla Faktu.

Niezorientowanym wyjaśniamy: bekadełko to taka fancy wersja pieluchy, którą rodzic kładzie sobie na ramieniu, by "odbić" dziecko po karmieniu - na wypadek, gdyby maleństwo ulało. Słowem - niezbędne wyposażenie dziecięcej szafy! ;)

Joanna Krupa i Dawid Woliński
Autor: WBF
NAJNOWSZE