Joanna Krupa zdradza prawdę o swoim brzuchu "po ciąży"! TO zdjęcie wywołało zamieszanie!

2019-11-22 18:44 nk
Joanna Krupa
Autor: wbf

Kiedy zaledwie dwa tygodnie po porodzie Joanna Krupa zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie z odsłoniętym brzuchem, w internecie zawrzało, a wiele serwisów obwieściło światu, że Dżoana wykazała się wyjątkową odwagą, pokazując swój brzuch tuż po porodzie. Teraz modelka zdradza prawdę na tema słynnej już fotki!

Joanna Krupa chętnie dzieli się z fanami pierwszymi doświadczeniami związanymi z nowym rozdziałem jej życia - macierzyństwem. Być może dlatego, kiedy modelka opublikowała nieznane dotąd zdjęcie w bieliźnie, niektórzy pomyśleli, że Dżoana otworzyła się aż tak bardzo, by dwa tygodnie po porodzie pokazywać milionom swoje ciało.

Joanna Krupa pokazała brzuch PO ciąży?!

Fotka na Instagramie Joanny Krupy pojawiła się w ramach promocji pewnej marki, produkującej bieliznę m.in. do karmienia piersią. Gwiazda nie opatrzyła zdjęcia żadnym podpisem, więc wiele serwisów plotkarskich wydedukowało, że to świeżutkie ujęcie. Tyle że piękna modelka jest obecnie trzy tygodnie po porodzie, wciąż jest w połogu, a w tym okresie chyba żadna kobieta nie czułaby się komfortowo, rozbierając się przed milionami. Nawet Anna Lewandowska zrobiła to po raz pierwszy około miesiąca po narodzinach Klary, a i tak zaszokowała wszystkich!

Joanna Krupa postanowiła skomentować artykuły, w których przeczytała, że pochwaliła się pociążowym brzuchem i zdradziła, co naprawdę pokazała.

Kochane media, które lubią pisać artykuły bez sensu. To nie jest mój brzuch po ciąży. Na tej sesji byłam od 4 miesięcy w ciąży.

- napisała Dżoana na Insta Stories.

Cóż naszym zdaniem na zdjęciu widać, że to brzuszek ciążowy, a nie po porodzie. Ale może dobrze, że Joanna wyjaśniła niektórym tę różnicę. ;)

Joanna Krupa
Autor: Instagram.com/joannakrupa
NAJNOWSZE