Joanna Krupa zdradziła, gdzie i jak chce urodzić dziecko! "Boję się naturalnego porodu"!

2019-07-06 18:15
Joanna Krupa
Autor: WBF

Joanna Krupa udzieliła wywiadu magazynowi Gala. W rozmowie z Anna Zejdler polaks modelka wyjawiła, gdzie i jak chciałaby urodzić swoje pierwsze dziecko. Gwiazda wyznała, że bardzo boi się porodu siłami natury. Czy to oznacza, że zdecyduje się na cesarkę? Jest jeden ważny powód, dla którego to mało prawdopodobne...

26 maja Joanna Krupa ogłosiła, że jest w ciąży. modelka, która nigdy nie zdecydowała się na dziecko z pierwszym mężem, Romainem Zago, teraz jest w siódmym niebie. Najwyraźniej dopiero drugi mąż, Douglas Nunes, okazał się być odpowiednim kandydatem na ojca.

Joanna Krupa dokumentuje na Instagramie każdy moment swojej ciąży, od pozytywnego testu począwszy. Fani mogą na bieżąco obserwować, jak rośnie jej brzuszek, jak czuje się przyszła mama, a teraz - dzięki najnowszemu wywiadowi - jak modelka przygotowuje się do porodu.

Joanna Krupa na okładce Gali

Joanna Krupa wzięła udział w swojej pierwszej oficjalnej sesji ciążowej, której efekty możemy podziwiać w nowym numerze magazynu Gala. Gwiazda pojawiła się na okładce pisma i opowiedziała w wywiadzie o swojej ciąży, o planach porodowych i dalszych pomysłach na macierzyństwo.

Joanna Krupa ma już pomysł, w jaki sposób i gdzie chciałaby urodzić swoje pierwsze dziecko. Maleństwo miałoby przyjść na świat nie w Polsce, a w USA. Przyszłej mamie marzy się poród w domu, siłami natury. Przyznaje jednak, że boi się rodzić naturalnie. Czy skorzysta z popularnego wśród gwiazd rozwiązania, jakim jest cesarskie cięcie?

Na razie zamierzam rodzić w domu, z mężem i rodziną, ale zobaczymy, jak się wszystko ułoży. Jeszcze nie rozmawiałam na ten temat z lekarzem. Myślę, że jest na to trochę za wcześnie. Przyznaję, że boję się naturalnego porodu. Pytam znajome, które miały cesarskie cięcie, jak to wspominają. Ale wiadomo, każdy przypadek jest inny i to lekarz ma podjąć decyzję, co jest najlepsze dla matki i dziecka"

- powiedziała Joanna Krupa w wywiadzie dla Gali.

Joanna Krupa - termin porodu i płeć dziecka

Jak Wam już pisaliśmy, Joanna Krupa urodzi swoje pierwsze dziecko najprawdopodobniej w pierwszej połowie listopada. Według naszych obliczeń oficjalna data porodu powinna wypadać ok. 4-5 listopada, ale to oczywiście przybliżony i bardzo umowny termin.

Jeśli wierzyć komentarzowi znajomej Dżoany z Instagrama, polska celebrytka powita na świecie córeczkę!

NAJNOWSZE