Joanna Koroniewska w samym bikini. Figura marzenie!

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor
Autor: AKPA

Joanna Koroniewska i jej mąż Maciej Dowbor są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Ich wspólny projekt Dowbory Be Happy cieszy się niesłychaną popularnością wśród użytkowników sieci. Najnowsze wideo opublikowane na TikToku szczególnie mocno zachwyciło odbiorców. Dlaczego? Chodzi o figurę polskiej aktorki!

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są jedną z najpopularniejszych, a zarazem najbardziej lubianych par polskiego show-biznesu. Internauci z ogromnym zainteresowaniem śledzą publikowane przez nich w mediach społecznościowych materiały. Tym razem Joanna i Maciej w sposób humorystyczny skomentowali nadejście astronomicznego lata. Tak jak pisaliśmy, 21 czerwca zaskoczył wszystkich Polaków i nie było to pozytywne zaskoczenie. Po kilku dniach upałów, które sięgały nawet 37 stopni Celsjusza, dostaliśmy deszcz, wiatr, a gdzieniegdzie nawet burze z gradem! Koroniewska i Dowbor postanowili jednak przypomnieć, że wszystko zależy od nastawienia. Ubrana w bikini, z kapeluszem na głowie i drinkiem w ręce gwiazda przekonywała, że nie ma złej pogody, tylko jest złe nastawienie.

Joanna Koroniewska w mini, futrze i długich kozakach. Internauci: wygląda jak Dagmara z Królowych życia

Daria o skandalu w Sopocie. Tancerz POCAŁOWAŁ ją na wizji!

Joanna Koroniewska w bikini

Internauci nie tylko docenili poczucie humoru znanej pary, ale również zachwycili się formą 44-letniej aktorki! Wielu z nich uważa, że Koroniewska ma wręcz figurę nastolatki.

Aśka, figura rewelacja!!! Myślę, że niejedna nastolatka może Ci pozazdrościć 😆😍

Pani Asiu, figura nastolatki. Wygląda Pani rewelacyjnie

Pani Asiu, jaka figurka!

Figura pierwsza klasa 😏 - można przeczytać.

Nie sposób się nie zgodzić!

Sonda
Obserwujesz w mediach społecznościowych Joannę Koroniewską?
NAJNOWSZE