Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

i

Autor: AKPA

Joanna Koroniewska w samym bikini. Figura marzenie!

2022-06-22 11:14

Joanna Koroniewska i jej mąż Maciej Dowbor są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Ich wspólny projekt Dowbory Be Happy cieszy się niesłychaną popularnością wśród użytkowników sieci. Najnowsze wideo opublikowane na TikToku szczególnie mocno zachwyciło odbiorców. Dlaczego? Chodzi o figurę polskiej aktorki!

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są jedną z najpopularniejszych, a zarazem najbardziej lubianych par polskiego show-biznesu. Internauci z ogromnym zainteresowaniem śledzą publikowane przez nich w mediach społecznościowych materiały. Tym razem Joanna i Maciej w sposób humorystyczny skomentowali nadejście astronomicznego lata. Tak jak pisaliśmy, 21 czerwca zaskoczył wszystkich Polaków i nie było to pozytywne zaskoczenie. Po kilku dniach upałów, które sięgały nawet 37 stopni Celsjusza, dostaliśmy deszcz, wiatr, a gdzieniegdzie nawet burze z gradem! Koroniewska i Dowbor postanowili jednak przypomnieć, że wszystko zależy od nastawienia. Ubrana w bikini, z kapeluszem na głowie i drinkiem w ręce gwiazda przekonywała, że nie ma złej pogody, tylko jest złe nastawienie.

Joanna Koroniewska w mini, futrze i długich kozakach. Internauci: wygląda jak Dagmara z Królowych życia

Daria o skandalu w Sopocie. Tancerz POCAŁOWAŁ ją na wizji!

Joanna Koroniewska w bikini

Internauci nie tylko docenili poczucie humoru znanej pary, ale również zachwycili się formą 44-letniej aktorki! Wielu z nich uważa, że Koroniewska ma wręcz figurę nastolatki.

Aśka, figura rewelacja!!! Myślę, że niejedna nastolatka może Ci pozazdrościć ??

Pani Asiu, figura nastolatki. Wygląda Pani rewelacyjnie

Pani Asiu, jaka figurka!

Figura pierwsza klasa ? - można przeczytać.

Nie sposób się nie zgodzić!

Sonda
Obserwujesz w mediach społecznościowych Joannę Koroniewską?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE