Joanna Koroniewska prowadzącą Magię nagości? Mogła sporo zarobić, ale ODMÓWIŁA

2021-06-17 11:14 kp
Joanna Koroniewska
Autor: WBF

Magia nagości miała zatrząsnąć w maju polską telewizją. Rodzima edycja show nie wystartowała jednak na czas i na razie ZOOM TV nie ogłosił nowej daty premiery. Tymczasem wyszło na jaw, kto otrzymał propozycję prowadzenia kontrowersyjnego show, zanim przyjęła ją Beata Olga Kowalska. To Joanna Koroniewska! Dlaczego aktorka odmówiła?

Zapowiedzi premiery polskiej edycji Magii nagości nie pozostawiały nikogo obojętnego. Kontrowersyjny program, którego uczestnicy wybierają kandydatów na randkę kierując się wyłącznie ich nagimi ciałami - dodajmy, że widzowie widzą nawet najbardziej intymne części ciała - wzbudzał dyskusje w sieci już na długo przed zaplanowaną emisją. Program miał pojawić się w ZOOM TV w połowie maja, jednak pod naciskami krytyków premiera została na razie odłożona.

Opinie na temat Magii nagości są skraje. Z jednej strony ci, którzy oglądali zagraniczne edycje, chwalą program za pokazywanie naturalnych ciał osób w różnym wieku, o różnych preferencjach czy z niepełnosprawnościami, z drugiej strony jednak nie brakuje osób, dla których w telewizji nie powinno absolutnie być miejsca na epatowanie nagością. Wobec tak dużych kontrowersji nie było łatwo znaleźć prowadzącą dla polskiej Magii nagości. Ofertę przyjęła znana z serialu Ranczo Beata Olga Kowalska.

>> Magia nagości: polska wersja ma już prowadzącą. To gwiazda serialu Ranczo

Kim są ludzie EKIPY [FRIZ, WERSOW, TROMBA, MINI MAJK] | ESKA XD - Hotplota #25

Joanna Koroniewska prowadzącą Magii nagości?

Tymczasem podczas ostatniej Domówki u Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora dowiedzieliśmy się, że również aktorka dostała propozycję poprowadzenia głośnego programu.

Dostałam taką propozycję, żebym była prowadzącą, ale od razu powiedziałam, że się nie zgadzam

- powiedziała Joanna Koroniewska.

Okazuje się, że odmowa gwiazdy zdziwiła jej męża, który nie dość, że nie miałby nic przeciwko udziałowi Joasi w projekcie, to jeszcze chętnie zobaczyłby ją przed kamerą "wystylizowaną" tak, jak uczestnicy. Gdy Dowbor zapytał żonę o powód odmowy, aktorka przyznała:

Bo mam dzieci

To nie usatysfakcjonowało Macieja Dowbora!

Ja każdy swój wybór i decyzję zawodową konsultuję z tobą. Czemu nie spytałaś mnie o zdanie? Ja bym był za tym, żebyś to poprowadziła nago.

- przyznał rozbrajająco.

Jak donosi Super Express, za udział w Magii nagości Joanna Koroniewska mogła zarobić nawet 200 tysięcy złotych. I z całą pewnością nie musiałaby wystąpić nago :)

Żałujecie, że się nie zdecydowała?

NAJNOWSZE