Magia nagości: polska wersja ma już prowadzącą. To gwiazda serialu Ranczo

2021-04-14 8:25 kp
Naked Attraction
Autor: Youtube/ Naked Attraction Official

Show Magia nagości to jeden z tych programów, o których mówią dosłownie wszyscy. Program, w którym uczestnik wybiera dla siebie partnera lub partnerkę na podstawie nagiego ciała, wzbudza ogromne kontrowersje, ale i nie małe zainteresowanie. Dotąd polscy widzowie mogli oglądać w Zoom TV brytyjską wersję show, jednak twórcy intensywnie przygotowują już polską edycję. Właśnie poznaliśmy jej prowadzącą!

Magia nagości Polska może być bez wątpienia jednym z najgłośniejszych programów kolejnych miesięcy. W tym randkowym show nie ma żadnego tabu - program polega na tym, że główny uczestnik wybiera dla siebie osobę na randkę spośród sześciu, które prezentują się całkowicie nago. Kandydaci i kandydatki stoją w specjalnych boksach, które, zaczynając od dołu, odsłaniają kolejne części ich ciała.

Widzowie w Polsce już teraz mogą oglądać brytyjską wersję Magii nagości, którą Zoom TV emituje krótko przed północą. Show emitowane jest też w innych krajach, takich jak Dania, Niemczy czy Włochy. Od dłuższego czasu wiadomo już, że doczekamy się również naszej rodzimej edycji. Magia nagości Polska ma już nawet prowadzącą. Wciąż trwają też castingi.

🎥Te drzwi wciąż stoją przed Wami szeroko otwarte🎥 📣📣Ale to już ostatnie chwile, by wziąć udział w pierwszym...Opublikowany przez Magia nagości Polska Wtorek, 13 kwietnia 2021

Magia nagości Polska - Beata Olga Kowalska prowadzącą

Program Magia nagości Polska poprowadzi Beata Olga Kowalska, którą widzowie znają z roli Doroty Wezółowej w serialu Ranczo.

Wiem, że "Magia nagości" to odważny program, ale ja kocham takie wyzwania. Podczas, gdy współczesne media kreują kanony piękna i bombardują nas sztucznymi obrazkami ludzkiego ciała, najnowszy show stacji Zoom TV pokazuje, jak piękni w swojej różnorodności są ludzie. "Magia nagości" to program, który nikogo nie wyklucza, co mnie, jako osobie otwartej i tolerancyjnej, bardzo odpowiada

- mówi o programie Magia nagości Polska.

Swoim występem w polskiej edycji chcę udowodnić kobietom w Polsce, że nawet po pięćdziesiątce można zacząć robić coś nowego, a nawet szalonego. Kocham ludzi i tęsknię za sceną, dlatego jestem przekonana, że wprowadzę do programu taką atmosferę, w której wszyscy uczestnicy poczują się swobodnie i komfortowo. Trwają właśnie ostatnie castingi przed premierą 1. sezonu, dlatego zapraszam wszystkich chętnych do udziału w programie. Zachęcam do zgłaszania się, niezależnie od warunków fizycznych, wieku czy orientacji seksualnej

- dodała.

Choć Magia nagości na pierwszy rzut oka wzbudza ogromne kontrowersje, nie brakuje osób, które zauważają pozytywny, a nawet edukacyjny wymiar programu. Dzięki występom osób o najróżniejszej figurze, kondycji czy wieku, widzowie mogą przypomnieć sobie, że kanony piękna kreowane przez media czy influencerki nie do końca odpowiadają temu, jak ludzkie ciało wygląda w prawdziwym życiu i że nie trzeba być idealnym, by dobrze czuć się z samym sobą. W zagranicznych edycjach Magii nagości pojawiali się bowiem nie tylko piękni, młodzi i zdrowi, ale chociażby osoby z niepełnosprawnościami.

Będziecie oglądać?

ESKA XD #020 - FAME MMA, taniec na rurze i sztuczne słońce
NAJNOWSZE