Koroniewska z dwuznaczną propozycją od fana. Dowbor pyta: Powinna przyjąć?

2021-11-28 19:02 AM
Joanna Koroniewska
Autor: WBF

Instagram Macieja Dowbora kipi żartami. Rozbawia internautów do łez chętnie żartując ze swojej żony Joanny Koroniewskiej. Na szczęście aktorka też do ponuraków nie należy. Teraz na Instagramie pojawił się zabawny wpis dziennikarza, ale i niepokojąca propozycja jednego z fanów…

Bycie gwiazdą to nie jest bułka z masłem. Sławy mierzą się nie tylko z byciem na świeczniku, ale także z uwielbieniem fanów, którzy mówiąc wprost, potrafią być uciążliwi.

Wiele z nich latami walczy w sądzie z psychofanami, którzy zrobią wszystko by być jak najbliżej ukochanego idola.

Polskie gwiazdy też wiedzą,o czym mowa. Maciej Dowbor pokazał na Instagramie treść pikantnej wiadomości, jaką otrzymała jego żona od jednego z fanów.

Wielbiciel aktorki wprost złożył jej dwuznaczną propozycję. Co zrobiła gwiazda? O wszystkim poinformowała męża, a ten swoich internautów. Oczywiście dziennikarz nie byłby sobą, gdyby nie wprowadził w całą sytuację trochę humoru.

Czy @joannakoroniewska powinna przyjąć tę propozycję „ZAWODOWĄ⁉️SZOK‼️NIEDOWIERZANIE‼️🤦‍♂️😱Miało być romantycznie i błogo - kwiatki z rana i śniadanko. A tymczasem Żona przysyła mi wiadomość jaką właśnie dostała od „FANA”!🤦‍♂️😂 Zresztą sami zobaczcie na drugim zdjęciu. W pierwszej chwili oburzenie, ale po ochłonięciu…⁉️ W sumie wysoka inflacja, ceny paliwa szybują, materiały budowlane podrożały, a tu remont trzeba zrobić?! To może jednak Aśka powinna się zgodzić⁉️🤔😂🤦‍♂️ Tylko jeszcze koleżankę chętną trzeba skombinować!! Bo w kwestii nabijania się to ja chętnie mogę się zaangażować w to zadanie.😂😂 Aha - moje buty też można trochę doczyścić.😂😂 Przecież „pecunia non olet”.

 - pytał dołączając dwa zdjęcia w tym treść propozycji.

Na komentarz od Joanny też nie musiał długo czekać:

Nie dworuj . Po prostu mi zazdrościsz. 🤭😜 Już od dłuższego czasu nie masz tak pikantnych propozycji. 😂😂😂🙌

Fotki znajdziecie niżej.

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Gdy ostatnio Kim Kardashian i Pete Davidson pokazali się razem, komik miał...

Zobacz też: Aleksandra Żebrowska „mamą roku”. TE fotki rozbawią Was do łez!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

NAJNOWSZE