Maciej Dowbor

i

Autor: WBF

Dowbor zdradził, co mówi mu żona! “Rozmiar nie ma znaczenia”

2021-11-27 22:54

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska dostarczają nam w mediach społecznościowych sporą dawkę humoru. Pokazują również, że mają ogromny dystans do otaczającej ich rzeczywistości. Ostatnia sytuacja niektórych rozbawiła do łez. Przeczytajcie i zobaczcie więcej na Hotplota.pl.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor w mediach społecznościowych działają bardzo prężnie. W swoich filmikach pokazują ogromny dystans jaki mają do siebie. Wielu osobom poprawiają również humor. Tak właśnie było ostatnio. A wszystko zaczęło się od zdjęcia, które na Instagramie zamieściła prowadząca Dzień Dobry TVN, Paulina Krupińska. Prezenterka zamieściła fotkę, na której promowała biżuterię. Wiele osób jednak zwróciło też uwagę na jej biust, który był bardzo wyeksponowany. 

Tę fotkę postanowił skomentować Maciej Dowbor.

Kochanie !!! Przecież sama zawsze mi powtrzasz, że rozmiar nie ma znaczenia ???!! Love You❤️??

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Gdy ostatnio Kim Kardashian i Pete Davidson pokazali się razem, komik miał...

Muszę przyznać, że bardzo zainteresowałaś mnie swoim postem. ?? Co prawda nie przepadam za biżuterią, ale na tym zdjęciu jesteś wyjątkowo przekonująca ??????

Dawid Kwiatkowski i jego hity w nieznanych wersjach. Gorący koncert w ESKA Live!

Joanna Koroniewska zareagowała niemal momentalnie. Oczywiście do całej sprawy podeszła z przymrużeniem oka. Zamieściła na Instagramie taki oto filmik. Koniecznie obejrzyjcie go z dźwiękiem. 

Komentarz zamieścił Maciej Dowbor.