Joanna Brodzik

i

Autor: AKPA Joanna Brodzik zmieniła fryzurę. Już nie jest blondunką

Joanna Brodzik nie jest już długowłosą blondynką. Ale się zmieniła!

2023-03-07 12:22

Joanna Brodzik zaskoczyła fanów nową fryzurą! Zaprezentowała się w nowej odsłonie i zachwyciła internautów. Po jej długich, blond włosach nie ma już śladu. Pasuje jej nowe cięcie i kolor? Sami oceńcie.

Joanna Brodzik znana jest polskim widzom z wielu seriali, takich jak "Kasia i Tomek", gdzie grała u boku Pawła Wilczaka, "Magda M.", gdzie wcieliła się w rolę prawniczki Magdy Miłowicz, "Dom nad rozlewiskiem" oraz jego kontynuacji, a także z kultowego już filmu "Nigdy w życiu" z 2004 roku, w którym zagrała przyjaciółkę głównej bohaterki, Ulę.

Joanna Brodzić zaszalała z kolorem. Fani zachwyceni!

Joanna Brodzik 11 stycznia 2023 roku skończyła 50 lat. Cały czas jest obecna w rodzimym show-biznesie i pozostaje w stałym kontakcie ze swoimi fanami dzięki Instagramowi. To tam dzieli się zdjęciami i nagraniami, dzięki którym można na bieżąco śledzić, co dzieje się u aktorki.

Właśnie opublikowała filmiki, na których widzimy Joannę w zupełnie nowej odsłonie. Choć aktorka często poddawała swoją fryzurę wielu metamorfozom, w ostatnim czasie przyzwyczaiła nas do wizerunku, którym kluczową rolę odgrywały długie, blond włosy. Najwidoczniej przyszedł czas na zmiany i jego odświeżenie. Joanna Brodzik znacznie skróciła włosy i przefarbowała je na brązowy kolor.

Fani są zachwyceni tą zmianą, czego nie kryją w licznych komentarzach: "Jak pięknie w tej fryzurze i kolor pasuje czad", "Nareszcie wróciłaś do brązu...strzał w 10", "Super fryzura i kolor. Jak zwykle piękna", "Fryzura i kolor. Blond był nieładny".

Shake Your Eska #19 | Świąteczny taniec
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE