Edyta Zając

i

Autor: AKPA Edyta Zając przeszła metamorfozę

Edyta Zając pochwaliła się nową fryzurą. Spektakularna metamorfoza zaskoczyła fanów

2023-01-06 15:10

Edyta Zając do tej pory była długowłosą brunetką, a internauci porównywali ją do słynnej, amerykańskiej aktorki Megan Fox. Teraz postawiła na kolosalną zmianę. Przefarbowała włosy na jasny blond, a fani już pokochali ten kolor.

Edyta Zając jest modelką dobrze znaną w polskim show-biznesie za sprawą udziału w konkursie Miss Polonia 2014, którego byłą finalistką, a także programom telewizyjnym, których była uczestniczką: Agent - Gwiazdy stacji TVN oraz Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami telewizji Polsat.

Głośniej o Edycie zrobiło się, gdy poślubiła piłkarza Legii Warszawa Jakuba Rzeźniczaka. Para rozwiodła się jednak w 2020 roku, a modelka w sierpniu 2022 roku potwierdziła związek z aktorem Michałem Mikołajczakiem.

Internauci zachwyceni nowymi włosami Edyty Zając

Edyta Zając może pochwalić się niezwykłą urodą, a wielu osobom przypomina amerykańską aktorkę Megan Fox, która ma podobne rysy twarzy i charakterystyczne, lisie oczy, pełne usta i ciemne włosy. Wraz z rozpoczęciem nowego roku, Edyta postanowiła całkowicie odmienić swój look i oprócz tego, że zdecydowała się na podcięcie włosów, to jeszcze całkowicie zmieniła ich kolor!

Nie jest już brunetką, ale jasną blondynką. Skorzystała z usług znanego wśród gwiazd stylisty włosów, Łukasza Urbańskiego, z którego usług korzystają również takie gwiazdy, jak Joanna Krupa, Wiktoria Gąsiewska, Kasia Moś, Anita Lipnicka, Anna Mucha czy Paulina Krupińska.

Fani żywo zareagowali na metamorfozę modelki, a niektórzy nawet jej nie poznali: "Bardzo stylowo, delikatnie, eterycznie", "Obłędnie! Nie poznałam. Ale jest Pani tak piękna, że w każdej fryzurze będzie wyglądać wow", "TO JEST TWÓJ KOLOR TOTALNIE" - piszą fani.

Kupuję jedzenia na 5 dni za 70 zł - Kasia Węsierska | ESKA XD - Fit vlog #65
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE