Jesy Nelson wydaje solowy singiel! Zaśpiewa o przeżyciach w Little Mix?

2021-08-03 12:41 kp
Jesy Nelson
Autor: SplashNews.com/East News

Jesy Nelson już od dłuższego czasu nie ukrywała przed fanami, że znów przebywa w studiu nagraniowym. Po tym, jak w grudniu gwiazda odeszła z Little Mix, już w lutym zatęskniła za muzyką i zaczęła pracę nad solowym materiałem. Teraz pierwszy singiel jest gotowy. Wiadomo, kiedy się ukaże!

Odejście Jesy Nelson z Little Mix było jednym z ważniejszych wydarzeń w świecie muzyki w końcówce ubiegłego roku. Gwiazda już od dłuższego czasu zmagała się z problemami z hejtem i poczuciem własnej wartości, a powrót do pracy w grupie po przerwie związanej z pandemią okazał się dla niej bardzo trudny. Krótko po pracy nad klipem do Sweet Melody - którą Jesy wspominała źle - wokalistka podjęła decyzję o rozstaniu z Little Mix.

Jesy Nelson mówiła później, że już od dawna cierpiała w zespole. Gwiazda przez lata musiała zmagać się z negatywnymi komentarzami hejterów, którzy oceniali ją za jej wagę, a nie za talent muzyczny. Teraz Jesy już jako solowa artystka che tworzyć głównie dla swoich fanów i nie narażać się na porównania z innymi.

ESKA XD #028 - FESTIWALE, ROBOTY, SEKRETY IGRZYSK

Jesy Nelson wydaje solowy singiel

Teraz zagraniczne media donoszą, że Jesy Nelson jest gotowa, by wydać we wrześniu pierwszy solowy singiel. Jak czytamy utwór gwiazdy, która dziewięć miesięcy temu odeszła z Little Mix, jest "bardziej optymistyczny, niż niektórzy mogą się spodziewać".

Zgodnie z doniesieniami informatorów The Sun Jesy Nelson już od kilku dni nie przerywa treningów z grupą dwudziestu tancerzy, z którymi przygotowuje się do nakręcenia teledysku do utworu. Sama Jesy pokazywała już na Insta Story zdjęcie z sali treningowej. Wokalistka odetchnęła podobno pełną piersią.

Jesy spędziła kilka miesięcy na początku roku pracując nad muzyką i wszystko dość szybko się zebrało. Jej nowa wytwórnia płytowa, Polydor, chętnie kuje żelazo póki jest gorące, więc rzucają wszystko w jej projekt i chcą, aby pierwszy singiel został wydany w ciągu kilku tygodni. Jesy ciężko pracowała i jest naprawdę pozytywnie nastawiona do tego nowego rozdziału w swojej karierze

- mówi źródło.

Jesteście ciekawi, jak będzie brzmiała solowa muzyka Jesy Nelson? Czy zrobi karierę na miarę Camili Cabello?

NAJNOWSZE