Jessie J wciąż wierzy w to, że zostanie mamą! Wzruszający wpis

2020-05-11 13:57 kp
Jessie J
Autor: Invision/Invision/East News

Jessie J od dawna nie ukrywa przed swoimi fanami problemów z niepłodnością. Wokalistka postanowiła głośno opowiedzieć o swoich staraniach, by dodać otuchy innym kobietom, które walczą z problemami z zajściem lub utrzymaniem ciąży. Mimo złych rokowań lekarzy gwiazda nie traci jednak nadziei. A Dzień Matki stał się dla niej okazją do wyjątkowej reflekcji.

Ostatni rok w życiu Jessie J był dla wokalistki wyjątkowy. Fani gwiazdy od miesięcy trzymali kciuki za jej związek z Channingiem Tatumem - para przechodziła wiele kryzysów, aż w końcu na początku kwietnia media obiegła informacja o ich kolejnym rozstaniu i dziś gwiazda oficjalnie znów jest singielką. Wydaje się jednak, że jej relacja z aktorem nie jest jeszcze przekreślona i internauci wciąż mają nadzieję, że celebryci spróbują jeszcze raz.

Jedno jest pewne - Jessie J w związku z Channingiem Tatumem naprawdę promieniała 32-letniej wokalistce do szczęścia brakowało tylko dziecka, czego zresztą nigdy nie ukrywała. Gwiazda od dawna zmaga się z problemami z płodnością i wraz z lekarzami intensywnie walczy o to, by w przyszłości mogła urodzić dziecko.

Szanse są jednak coraz mniejsze, o czym Jessie J mówiła szczerze w ubiegłym roku.

Rozważam adopcję lub surogatkę. Modlę się, by mieć dziecko naturalnym sposobem, ale jeśli nie, pogodzę się z tym. Mam jednak wciąż nadzieję. W pewne dni wydaje się to możliwe, że zajdę w ciążę, a w inne nie. Muszę zaakceptować to, że zostanie matką będzie walką.

- mówiła wtedy.

Jessie J w Dzień Matki

Nic więc dziwnego, że Jessie J bardzo emocjonalnie przeżyła przypadający w Stanach i Wielkiej Brytanii na 10 maja Dzień Matki. Gwiazda zamieściła z tej okazji na Instagramie wzruszający wpis, w którym opisała swoje pragnienie zostania mamą.

Matki, które mają 1 dziecko... Matki, które mają ponad 10 dzieci... Matki, które adoptowały... Matki, które wspierały... Matki, które jeszcze nie chcą, ale pewnego dnia... Matki, które wiedzą, że mogą ale cierpią... Matki, które zamrażają jajeczka na właściwy czas... Matki, które wciąż powtarzają zabiegi in vitro... Matki, które są młodsze... Matki, które są starsze... Matki, które wciąż próbują... Matki którzy oczekują... Matki, które właśnie stały się matkami... Matki, które straciły... Kimkolwiek i gdziekolwiek jesteś ... Jesteś taka MOCNA! Nigdy nie zapominaj o swojej sile i miłości, która żyje w tobie. Moje serce, moja miłość i pozytywna uzdrawiająca spokojna energia są teraz wysyłane do was. Kobiety są NIESAMOWITE! Kocham was WSZYSTKIE ... To ja, kiedy byłam dzieckiem. Pewnego dnia będę matką

- napisała Jessie J pod swoim zdjęciem z dzieciństwa.

Tego jej życzymy! <3

NAJNOWSZE