Jessie J i Channing Tatum

i

Autor: Rex Features/East News

Jessie J i Channing Tatum chcą do siebie wrócić? Takich słów nikt się nie spodziewał!

2020-04-27 8:33

Czy Jessie J i Channing Tatum znów będą parą? W 40. urodziny aktora jego była dziewczyna napisała na Instagramie słowa, które dają wiele do myślenia! Jessie J złożyła swojemu ex życzenia, które dają nadzieję, że w tym związku jeszcze nie wszystko stracone!

26 kwietnia 2020 roku Channing Tatum skończył 40 lat. Mogło się wydawać, że będzie to jedna z najsmutniejszych "czterdziestek" w historii show biznesu - nie dość, że okrągłą rocznicę aktorowi przyszło świętować podczas pandemii koronawirusa, to jeszcze w samotności, bo przecież niedawno rozstał się z Jessie J.

Tymczasem piosenkarka zaskoczyła swojego ex gestem, który daje wiele do myślenia. Czyżby Jessie J i Channig Tatum mieli do siebie wrócić?

Singiel? W związku? Mąż?

Pytanie 1 z 6
Leonardo DiCaprio jest...

CHANNING TATUM I JESSIE J ZNOWU RAZEM?

W niedzielny wieczór 26 kwietnia Jessie J zaskoczyła swojego byłego (?) chłopaka serią zaskakujących wiadomości na Instagramie. W sekcji Story swojego Insta 32-letnia piosenkarka złożyła Channingowi życzenia urodzinowe. Nie było to jednak zwykłe "Happy Birthday"... To, co mówiła Jessie J każe podejrzewać, że była para znów się zejdzie!

Wszystkiego najlepszego z okazji 40. urodzin dla tego wyjątkowego mężczyzny. Jesteś naprawdę jedynym w swoim rodzaju. Jestem bardzo wdzięczna, że się urodziłeś i jeszcze bardziej wdzięczna, że się poznaliśmy

- napisała Jessie J.

Przyznacie chyba, że to wyjątkowo ciepłe słowa, jak na parę, która rozstała się zaledwie trzy tygodnie temu? Przypomnijmy - Jessie J i Channing Tatum zerwali ze sobą na początku kwietnia. Było to już ich drugie rozstanie w tym roku! Może po prostu jest to wyjątkowo burzliwy związek? Trzymamy kciuki, być może jeszcze nie wszystko stracone!

Channing Tatum

i

Autor: Rex Features/East News
Hotplota.pl: Conchita Wurst aresztowana; 70-letni Richard Gere ojcem; Heidi Klum z brzuchem!