Jessica Biel złożyła Justinowi Timberlake urodzinowe życzenia! Widać, że mu wybaczyła

2020-02-01 11:00 kp
Justin Timberlake i Jessica Biel
Autor: AXELLE/BAUER-GRIFFIN/East News

Związek Jessici Biel i Justina Timberlake'a przechodził w ostatnich miesiącach poważną próbę. A wszystko z winy piosenkarza, który - jak twierdził - za dużo wypił i nie szczędził sobie czułości z koleżanką z planu filmowego. Po tygodniach kryzysu parze udało się jednak odzyskać uczucie, o czym świadczy urodzinowy post od Jessici Biel.

Justin Timberlake może odetchnąć z ulgą. Po tym, jak piosenkarz przyłapano w listopadzie na imprezie za rękę z koleżanką z planu filmowego Alishą Wainwright, gwiazdor nie mógł być pewny dalszego losu swojego związku. Jessica Biel pokazała jednak niezwykłą klasę - aktorka zażądała publicznych przeprosin, a później zaufała mężowi, który zapewniał ją, że między nim a Alishą do niczego nie doszło.

W ostatnich tygodniach para intensywnie pracowała więc na odbudowaniem swojego związku. Jessica Biel i Justin Timberlake spędzali mnóstwo czasu razem i uczęszczali na terapię małżeńską. Wysiłki wyraźnie przyniosły efekty.

Jessica Biel świętuje urodziny Justina Timberlake'a

Dbająca o swoją prywatność Jessica Biel złożyła Justinowi Timberlake'owi życzenia z okazji jego urodzin. Na Instagramie aktorki pojawił się wpis, który nie pozostawia wątpliwości co do tego, że para ma się dobrze.

Wszystkiego najlepszego dla ponadczasowego mężczyzny, jakiego znam. Dorastasz bez starzenia się. Bardzo Cię kochamy

- napisała aktorka i dodała kilka uroczych zdjęć z mężem.

Nietrudno sobie wyobrazić radość Justina Timberlake z powodu tego gestu. Aktorka milczała na temat swojego życia od wydarzeń z listopada, a taka deklaracja na Instagramie to najlepsze potwierdzenie tego, że ostatecznie wybaczyła mężowi.

Dołączamy się do życzeń!

NAJNOWSZE