Twarz Jennifer Lopez nie rusza się przez botoks? Gwiazda skomentowała to mistrzowsko!

2021-01-18 16:05 es
Jennifer Lopez na zakupach
Autor: Rick Davis / SplashNews.com/East News, Jackson Lee / SplashNews.com/East News

Jennifer Lopez to jedna z gwiazd, które oszukały czas. Ma 51 lat, a wyglądu pozazdrościć może jej nie jedna nastolatka! Ostatnio J Lo wypuściła własne kosmetyki i zapewnia, że to efekt ich używania. Jednak pewna internautka nie ma wątpliwości, że to zasługa botoksu! Jennifer Lopez odpowiedziała na te zarzuty w swoim stylu.

Jennifer Lopez funkcjonuje w show-biznesie od lat. Jest tancerką, aktorką, wokalistką, biznes-women a od niedawna także właścicielką marki kosmetycznej. Jej kariera robi wrażenie!

Uwagę zwraca także wygląd Jennifer Lopez. Jest najlepszą reklamą swoich kosmetyków! Wyglądać tak w wieku 51 lat to po prostu cud. Z pewnością dbanie o wysiłek fizyczny i zdrowie odżywianie mają tu swój udział.

A jednak pewna internautka jest przekonana, że to po prostu botoks. Jennifer Lopez mu odpowiedziała!

ESKA XD #014

Jennifer Lopez robiła sobie botoks?

J Lo na swoim instagramie opublikowała pełną wersję grudniowego tutorialu. Widzimy tam Jennifer Lopez bez makijażu! Gwiazda na własnej skórze testuje kosmetyki JLo Beauty.

Wśród internautów znaleźli się i tacy, którzy są pewni, że młodzieńczy wygląd Jennifer Lopez to po prostu botoks.

- Ale czy mogę tylko wspomnieć, że brwi i czoło w ogóle się nie poruszają, kiedy mówisz lub próbujesz wyrazić siebie… na pewno masz botoks. I mnóstwo tego. I wszystko w porządku. Tylko mówię.

Napisała pewna kobieta.

Pod komentarzem wybuchła dyskusja! Głos zabrała w niej sama Jennifer Lopez.

LOL to tylko moja twarz !!! … Po raz 500-milionowy… Nigdy nie robiłam botoksu, żadnych zastrzyków ani operacji !! Tylko mówię

Spróbuj trochę JLO BEAUTY i poczuj się pięknie we własnej skórze !!

Spróbuj spędzać czas na byciu bardziej pozytywnym, życzliwym i podnoszącym na duchu innych i nie trać czasu na próbowanie ich poniżyć. To sprawi, że będziesz młoda i piękna !!!

Napisała Jennifer Lopez.

Bez względu, czy ten botoks zrobiła, czy nie - w ostatnim ma rację!

NAJNOWSZE