Jennifer Lopez prezentuje biust w obcisłym kostiumie. Tak wspomina ostatni wyjazd

2021-01-12 18:02 es
Jennifer Lopez na zakupach
Autor: Rick Davis / SplashNews.com/East News, Jackson Lee / SplashNews.com/East News

Jennifer Lopez doskonale wie, jak rozgrzać swoich fanów! Gwiazda niedawno podpaliła Instagram, publikując na nim zdjęcie z wakacji. J LO ruszyła w podróż na Turks i Caicos. Tego słońca (i tyłka!) możemy jej tylko pozazdrościć! Teraz i gwiazda wróciła do obowiązków i w zabawny sposób wspomina wczasy.

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Jennifer Lopez podpisała pakt z diabłem. Ma 51 lat, a ciała i energii może jej pozazdrościć większość nastolatek! Nie tylko wygląda bosko, ale nieustannie się rozwija. Przeszła już przez karierę tancerki, wokalistki i aktorki. Od niedawna jest szefową własnej marki kosmetycznej. To sporo obowiązków jak na jedne barki! Nic dziwnego, że Jennifer Lopez udała się na urlop.

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez wybrali się niedawno w podróż na Turks i Caicos. Jednak czas egzotycznego wypoczynku już się skończył. Gwiazda wspomina go z utęsknieniem!

ESKA XD #013

Jennifer Lopez gorącym zdjęciem wspomina wakacje

Zupełnie nie dziwi nas, że Jennifer Lopez tęskno wspomina swoje ostatnie wakacje. Sami nie wiemy, czego zazdrościmy jej bardziej... Słońca, widoków czy figury!

Na swoim Instagramie Jennifer Lopez opublikowała zdjęcie, na którym ubrana w obcisły kostium wiosłuje na desce. Gorąco robi się od samego patrzenia!

Dla równowagi J Lo dodała także aktualną fotkę. Na tej drugiej gwiazda ubrana jest w grubą kurtkę z kapturem.

Jak zaczął się ostatni tydzień ➡️ jak to leci w tym tygodniu

Napisała gwiazda, żeby podkreślić efekt "przed i po".

Która wersja bardziej się Wam podoba?

NAJNOWSZE