Jennifer Lopez zachwycona Gwardią Narodową. Internauci pokochali ich wspólne selfie

2021-01-21 15:00 AM
Jennifer Lopez
Autor: ALEX WONG/Getty AFP/East News

Wczoraj odbyło się zaprzysiężenie Joe Bidena na prezydenta Stanów Zjednoczonych. Politykowi w tym ważnym dniu towarzyszyły również gwiazdy. Lady Gaga i Jennifer Lopez zaśpiewały na inauguracji. J.Lo zachwyciła się również Gwardią Narodową.

Joe Biden wczoraj oficjalnie został 46 prezydentem Stanów Zjednoczonych. Ceremonia inauguracji zostanie z pewnością przez niego zapamiętana do końca życia. Jednak nie tylko dla niego był to niezwykle ważny moment. Uroczystość uświetnił występ Lady Gagi, która zaśpiewała hymn USA oraz Jennifer Lopez. Obie panie bardzo mocno przeżywały występ i starały się nie dać po sobie poznać, jak bardzo się stresują.

Tuż po przyjeździe do Waszyngtonu, Jennifer Lopez nie tylko zachwycała się całymi przygotowaniami do oficjalnej ceremonii, ale także rozpływała się nad członkami Gwardii Narodowej. Odważni panowie i dzielne panie z formacji tak bardzo zrobiły na niej wrażenie, że Lopez nie mogła przejść obok nich obojętnie. Wyjęła więc telefon i poprosiła o wspólne selfie. Na jej Instagramie pojawił się krótki filmik na którym widać, jak piosenkarka robi fotkę w towarzystwie sześciu członków Gwardii.

ESKA XD #014

Choć ze względu na pandemię zarówno Lopez jak i osoby z Gwardii Narodowej mieli założone maseczki, to po oczach można rozpoznać, że uśmiech nikomu nie schodził z twarzy. Jennifer nie tylko opublikowała filmik, ale także napisała do tego piękny komentarz:

Co za zaszczyt spędzić kilka chwil z tymi odważnymi mężczyznami i kobietami. Dziękuję za twoją służbę i poświęcenie. Szanuję cię dzisiaj i codziennie. Jutro zaśpiewam dla ciebie i dla wszystkich Amerykanów. ❤️🤍💙 #inauguration2021

NAJNOWSZE