Jennifer Lopez w skromnej sukience i masce na twarzy! Wygląda przepięknie! [ZDJĘCIA]

2020-08-08 22:04 RD

Jennifer Lopez jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek i aktorek na świecie. Ostatnio można było ją zobaczyć w nieco mniej formalnej stylizacji. Gwiazda wyglądała olśniewająco! Zobaczcie zdjęcia fotoreporterów na Hotplota.pl.

Jennifer Lopez jest obecna na światowym rynku muzycznym od wielu lat. Jej piosenki stały się prawdziwymi hitami. Miała ona również okazję zagrać w kilku filmach, które również zyskały popularność na całym świecie. No co tu dużo mówić? Po prostu czego Jennifer się nie dotknie, zamienia się w złoto. ;) Niektórym trudno w to uwierzyć, ale piosenkarka i aktorka wkrótce skończy 51 lat. Dlaczego trudno w to uwierzyć? Ponieważ gwiazda bardzo dba o swój wygląd. Przykłada do niego ogromną wagę. Jednak nie stawia tylko na kosmetyki czy zabiegi poprawiające urodę. Jennifer Lopez przede wszystkim się rusza – tańczy, ćwiczy na siłowni czy jeździ na rowerze.

Zazwyczaj Jennifer można zobaczyć w sportowych strojach lub w kreacjach na oficjalne wyjścia. Te drugie to zazwyczaj długie, dopasowane suknie, których wiele pań jej zazdrości. Ostatnio jednak Lopez pojawiła się publicznie w totalnie luźnej stylizacji. Na upalny dzień wybrała ona białą, zwiewną sukienkę z kwiecistym motywem. Wyglądała naprawdę pięknie. Zobaczcie zdjęcia, które udało zrobić się fotoreporterom.

Hotplota.pl: Sean Penn żeni się na Zoomie, Kim Kardashian walczy o swoje małżeństwo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE