Ex partnerzy Kim Kardashian. Czy Kanye West wkrótce dołączy do tego grona?

2020-08-08 14:00 es
Kim Kardashian i Kanye West
Autor: London Entertainment / SplashNews.com/East News

Nad małżeństwem Kim Kardashian i Kanye Westa zebrały się ostatnio czarne chmury. Czy uda im się to przetrwać? A może Kanye West dołączy do listy ex chłopaków Kim Kardashian? Przypominamy, kto już jest w tym gronie.

Przez wiele lat Kim Kardashian i Kanye West uchodzili za parę idealną. Romantyczne gesty, wspólne inwestycje i lans na ściankach to była ich codzienność. Jednak od kilku miesięcy coś zaczęło się psuć. Czara goryczy przelała się, gdy raper zaczął opowiadać o intymnych szczegółach z ich małżeństwa.

W ostatnich tygodniach sytuacja między Kim Kardashian a Kanye Westem zrobiła się maksymalnie napięta. Czy skończy się to rozwodem? Jeśli tak, to Kanye West dołączy do długiej listy ex partnerów Kim Kardashian. Przypominamy te sławne nazwiska!

Byli partnerzy Kim Kardashian:

TJ Jackson

Pierwszym chłopakiem Kim Kardashian był nie kto inny jak TJ Jackson, siostrzeniec Michaela Jacksona. Po dwóch latach randek zdecydowała, że chce stracić z nim dziewictwo. Media donosiły, że po dyskusji z Kris Jenner, młoda celebrytka wybrała antykoncepcję. Związek mieli skonsumować po spędzeniu czternastych urodzin na ranczu MJ w Neverland.

Joey Lawrence

Kim Kardashian spotykała się z aktorem bardzo krótko. Po kilku randkach iskra zgasła i oboje rozeszli się w swoje strony.

Damon Thomas

W wieku 19 lat Kim Kardashian uciekła i potajemnie poślubiła starszego o dziesięć lat producenta nagrań. Romantyczna bajka szybko stała się koszmarem. Według dokumentów rozwodowych Damon Thomas był maniakiem kontroli. Co więcej, znęcał się nad Kim, która była widywana poobijana i z siniakami. Przez zazdrość utrzymywał Kim z dala od rodziny i mediów. Kazał jej także zrobić liposukcję, by była idealna.

Ray J.

Związek z muzykiem przyniósł Kim Kardashian największą sławę. To właśnie Ray J. jest razem z Kim na sławnej sex taśmie. Tworzyli ponoć nawet całkiem niezły duet. Jednak po wycieku nagrania w 2007 roku się rozeszli. Finalnie celebrytka dostała swój program - Keeping Up With The Kardashians, a Ray J. został w sumei zapomniany.

Nick Lachey

Po zostawieniu żony Jessiki Simpson, Nick Lachey skupił się na Kim Kardashian. Jednak romans zakończył się, zanim na dobre się zaczął. Nick twierdził, że Kim wykorzystał go do zdobycia sławy. Powiedział, że ich pierwsza randka była spokojna w kinie. Jednak przy wyjściu czekało 30 paparazzi. Twierdził, że to Kim zorganizowała ustawkę.

Nick Cannon

Kim Kardashian i Nick Cannon byli parą przez krótką chwilę. Ich związek rozpadł się przez kłamstwa. Gwiazda KUWTK zaprzeczyła, że jest zamieszana w aferę z sex taśmą. Nic dziwnego, że Nick jej nie uwierzył...

Reggie Bush

Przy jego boku Kim Kardashian wyglądała na bardzo szczęśliwą. Para co tydzień występowała na kolejnych okładkach, zapewniając o swojej miłości. Niestety nawał pracy i odległość mocno dała im się we znaki. W końcu w 2010 roku para rozstała się w zgodzie.

Cristiano Ronaldo

I Kim Kardashian uległa urokowi hiszpańskiego sportowca. Niestety, szybko okazało się, że poza pociągiem fizycznym mają niewiele wspólnego. Rozstali się w zasadzie zaraz po oficjalnym, wspólnym wyjściu.

Miles Austin

Chociaż wydawało się, że sprawy układają się między nimi dobrze, romans trwał tylko kilka miesięcy. Zagraniczne media pisały, że poróżniły ich napięte harmonogramy i brak czasu dla siebie.

Gabriel Aubry

Randkowali w 2010 roku. Jednak Kim Kardashian szybko zakończyła tę znajomość. Podejrzewała, że Aubry wykorzystuje ją dla zwiększenia popularności.

Shengo Deane

Kim Kardashian spontanicznie związała się ze swoim ochroniarzem podczas kręcenia Kim i Kourtney Take New York. Jednak nie było to nic innego niż przygoda na jedną noc. Shengo otrzymywał od tabloidów oferty kupna informacji na temat Kim, jednak pozostał jej lojalny.

Kris Humphries

Po zaledwie 5 miesiącach randkowania para zaręczyła się i wzięła ślub. Nie byle jaki! Kosztował 20 milionów dolarów i został wyemitowany w 4-częściowym programie specjalnym na E!. Ich małżeństwo trwało krócej niż przygotowania do ceremonii, bo zaledwie 72 dni.

Czy już wkrótce do tej listy będziemy musieli dopisać Kanye Westa? Czas pokaże...

NAJNOWSZE