Jennifer Lopez

i

Autor: RACHPOOT.COM / SplashNews.com/East News Jennifer Lopez opowiedziała o problemach ze zdrowiem.

Jennifer Lopez opowiedziała o problemach ze zdrowiem. Miała sparaliżowane ciało

2022-07-16 16:12

Jennifer Lopez podzieliła się smutnym doświadczeniem. Popularna aktorka i piosenkarka zdradziła, że zmagała się z przerażającymi problemami zdrowotnymi. Gwiazda miała sparaliżowane ciało, ale to nie wszystko. Tymczasowo traciła także wzrok! Jennifer wyjaśniła, jaki był konkretny powód tego problemu.

Jennifer Lopez zdradziła, że intensywny styl życia spowodował u niej poważne problemy zdrowotne. Mnóstwo filmów i piosenek, seriale, trasy koncertowe i udziały w programach rozrywkowych. Dodatkowo brak prywatności z powodu ciągłego obserwowania przez fotoreporterów. Dla jednych wydaje się to marzeniem, jednak w rzeczywistości jest to bardzo wymagający styl życia, zarówno fizycznie, jak i psychicznie. Jennifer Lopez jest gwiazdą już od wielu lat i w pewnym momencie jej ciało powiedziało "stop". - Pewnego dnia stres, ciężka praca i niewyspanie dopadły mnie. Poczułam, że nie mogę się ruszać. Byłam całkowicie sparaliżowana - zdradza JLo.

ZOBACZ TAKŻE: Jennifer Lopez wychodzi za Bena Afflecka! Wszyscy mężczyźni piosenkarki

Hity lata 2022 - te piosenki będą towarzyszyć nam w tegoroczne wakacje

Jennifer Lopez o problemach ze zdrowiem

Paraliż nie był jedynym powodem do niepokoju. Jennifer Lopez przez chwilę nic nie widziała. W szpitalu okazało się, że były to objawy ataku paniki. Lekarz kazał się nie przepracowywać się, odstawić kofeinę i nadrobić braki snu. JLo dodała, że od tamtej pory jej styl życia bardzo się zmienił.

ZOBACZ TAKŻE: Jennifer Lopez i Ben Affleck kupili willę. Tak wygląda ich luksusowa posiadłość

- Zrozumiałam, jak poważne mogą być konsekwencje ignorowania potrzeb mojego ciała i umysłu. Postanowiłam prowadzić zdrowy i zrównoważony tryb życia. Sen i wypoczynek stawiam teraz na pierwszym miejscu. To zaprocentowało - mówi Jennifer Lopez.