Jennifer Lopez w wannie! Tym razem nie kusi, ale śmieszy. Inspirowała się Trollami?

2021-03-08 22:02 es
Jennifer Lopez
Autor: TIMOTHY A. CLARY/AFP/East News

O tym, że Jennifer Lopez to kobieta pełna uroku, nikomu nie trzeba mówić. Na swoim Instagramie potrafi nieźle podnieść temperaturę. Ale nie tym razem! Tak śmiesznej fotki Jennifer Lopez nie widzieliście. Czyżby zainspirowała się Trollami, tworząc kąpielową fryzurę?

Jennifer Lopez to jedna z najpiękniejszych kobiet w show-biznesie. Gwiazda oszukała metryczkę i z roku na rok wygląda coraz lepiej. Bez dwóch zdań pomaga jej w tym zdrowy tryb życia. Gwiazda regularnie widywana jest pod siłownią.

Nie można jednak zupełnie pominąć zbawiennej mocy pielęgnacji. Odpowiednie kosmetyki i zabiegi mogą sprawić, że wygląda się bosko! I to tego Jennifer Lopez nas przyzwyczaiła. A jednak tym razem na Instagram trafiło mega zabawne zdjęcie gwiazd!

Jennifer Lopez z fryzurą jak Troll

Myśląc o zdjęciu Jennifer Lopez w wannie na pewno przychodzi Wam do głowy zmysłowe zdjęcie pięknej gwiazdy. A tymczasem J Lo rozbawiła fanów.

Gwiazdy, które siedziały w więzieniu | ESKA XD #17

Opublikowała na Instagramie zdjęcie z wanny. Mega zabawna mina to przy fryzurze pikuś! Wyciągnięte do góry włosy sprawiają, że Jennifer Lopez wygląda jak z bajki Trolle.

W całym tym zabawnym ujęcie Jennifer Lopez pozostała sobą. Te złote kolczyki pewnie kosztują fortunę!

NAJNOWSZE