Jennifer Lopez, Ben Affleck

i

Autor: SplashNews.com/East News // [email protected]/Broad Image/East News

Gwiazdy

Jennifer Lopez i Ben Affleck od dawna nie mieszkają razem? Media odkryły coś jeszcze

2024-05-20 11:57

Zagraniczne media huczą na temat kryzysu w związku Jennifer Lopez i Bena Afflecka. Hollywoodzka para, która od 2 lat związana jest węzłem małżeńskim ma mieć poważne problemu, które mogą skończyć się rozwodem.

Jennifer Lopez i Ben Affleck spotkali się po raz pierwszy w 2001 roku na planie filmu "Gigli". Ich związek szybko się rozwijał, aż którego dnia doszło do zaręczyn. Ich relacja nie przetrwała próby czasu, a  Jennifer tłumaczyła to medialną presją. Po rozstaniu z Affleckiem, Lopez była w kilku relacjach. Najdłużej związana była z Markiem Anthonym - od 2004 do 2014 roku. W tym czasie urodziły się ich bliźniaki - Emma Maribel i Maximilian David.

Z kolei Ben Affleck przez 10 lat był w szczęśliwym związku z Jennifer Garner, z którą ma troję dzieci: Violet Anne (ur. 2005), Seraphina Rose Elizabeth (ur. 2009) i Samuel (ur. 2012). Od 2015 roku. Ben i Jennifer Garner byli w separacji, a ostatecznie rozwiedli się w 2018 roku.

Po pewnym czasie Affleck i Lopez dostrzegli możliwość ponownego zejścia się. Zaczęli się spotykać w 2021 roku, a 16 lipca 2022 roku wzięli ślub w Las Vegas. Po dwóch latach pojawiły się jednak smutne wieści.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jennifer Lopez zmieniła nazwisko. Teraz grubo tłumaczy się prasie

Wszystko na ekranie to ściema. Niewidoczne efekty komputerowe w filmach| To Się Kręci #34

Ben Affleck nie mieszka z Jennifer Lopez?

Według doniesień zagranicznych serwisów plotkarskich, takich jak "People", czy Access Hollywood" Jennifer Lopez i Ben Affleck nie mieszkają razem. Te rewelacje pojawiły się po tym, jak 54-letnia Lopez wzięła udział w gali Met 2024 bez Afflecka (51 lat) u jej boku. Jednak jego przedstawiciel zdementował plotki, twierdząc, że w tym czasie aktor zajęty był pracą na planie „Księgowego 2” w Los Angeles.

Jednakże podobne plotki pojawiły się tuż przed drugą rocznicą ślubu pary, kiedy to Lopez i Affleck przyjechali oddzielnie, aby odebrać córkę Lopez z przedstawienia, a następnie aktor udał się samotnie do wynajętego mieszkania w Los Angeles. J Lo miała również polajkować post z konta z poradami dotyczącymi związków na Instagramie, w którym zwrócono uwagę na sygnały ostrzegawcze w związku.

Czas pokaże, czy wydarzenia mijającego czasu interpretowane są na wyrost przez szukające sensacji media, czy jest w tym ziarno prawdy, a para mierzy się z prawdziwym kryzysem. Póki co, ani Jennifer, ani Ben, nie zabrali głosu w tej sprawie.