Jennifer Lopez i Alex Rodriguez: jak się poznali? Poznaj historię ich związku!

2019-03-10 22:12

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zaręczyli się! Poznajcie kilka ciekawostek na temat ich związku! Wiedzieliście, że J-Lo i A-Rod poznali się na długo, zanim zaczęli randkować? Oboje byli wtedy w związkach małżeńskich z innymi osobami! Jak to się stało, że odnowili kontakt po latach? Sprawdźcie szczegóły!

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zaręczyli się! Gwiazda pokazała na Instagramie zdjęcie pierścionka zaręczynowego z wielkim brylantem, który dostała od ukochanego.

>> Jennifer Lopez zaręczyła się z Alexem Rodriguezem! Pierścionek robi wrażenie! [FOTO]

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zaręczyny ogłosili po dwóch latach związku. Nie każdy wie jednak, że para poznała się dużo, dużo wcześniej. Oboje byli wtedy jeszcze w innych małżeństwach!

HOT QUIZ!
Anka Rubik, Ashley Graham, Natalia Siwiec

Autor: East News

Którą znaną modelką jesteś? Rozwiąż nasz QUIZ, by się przekonać!

Jennifer Lopez poznała Alexa Rodrigueza 21 maja 2005 roku. Piosenkarka wybrała się ze swoim ówczesnym mężem - ojcem bliźniąt Maxa i Emme - na mecz baseballa New York Yankees (drużyna Rodrigueza) vs. New York Yankees. W tamtym czasie Alex był żonaty. Ze związku z Cyntią ma dwie córki, Natashę i Ellę.

Po 11 latach, na przełomie 2016 i 2017 roku, J-Lo i A-Rod spotkali się ponownie. Przypadkiem, przed restauracją w Beverly Hills. Jennifer Lopez wspomina, że bardzo się wtedy speszyła.

Prawie wykrzyczałam "Alex", ale jestem bardzo nieśmiała w takich sprawach. Mogłabym dosłownie odejść, ale podeszłam, puknęłam go w ramię i powiedziałam "Hej"... To była jedna z tych rzeczy, które robisz, bo czujesz, że musisz, choć normalnie byś tego nie zrobiła.

- wspominała później Jennifer Lopez w wywiadzie dla Vanity Fair. Alex Rodriguez ponoć powiedział wtedy Jen, że wygląda pięknie, a kilka godzin później zadzwonił i zaprosił ją na kolację.

Na pierwszą randkę para poszła do Hotelu Bel Air. Oboje byli ponoć zestresowani. Dużo rozmawiali. W pewnym momencie Alex wyszedł do toalety i wysłał Jennifer smsa. Napisał: "Wyglądasz cholernie seksownie".

Związek Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza został oficjalnie potwierdzony 8 marca 2017 roku. 31 marca para została po raz pierwszy przyłapana razem przez paparazzich. Zakochani opuszczali wówczas restaurację w Nowym Jorku.

Pierwsze plotki o zaręczynach pojawiły się 11 czerwca 2018 roku. Jennifer Lopez skomentowała je w telewizyjnym programie porannym, Good Morning America.

Potrzebujemy czasu. W przeszłości popełniłam mnóstwo błędów, teraz jesteśmy dojrzali, dorośliśmy, nie będziemy się spieszyć i wszystko zrobimy w swoim czasie. To nasz najlepszy czas, pomiędzy naszymi dziećmi, pracą i wszystkimi cudownymi rzeczami, które się dzieją. Jesteśmy naprawdę błogosławieni, nie potrzeba nam teraz niczego więcej.

- powiedziała wtedy Jennifer Lopez.

Jak widać, ten właściwy czas przyszedł właśnie teraz! Kibicujecie tej parze?

NAJNOWSZE