Jennifer Lopez zaręczyła się z Alexem Rodriguezem! Pierścionek robi wrażenie! [FOTO]

2019-03-10 10:25 DR
Jennifer Lopez się zaręczyła
Autor: Instagram / jlo / screen Jennifer Lopez się zaręczyła

Jennifer Lopez nie należy do gwiazd, które na każdym kroku informują, co dzieje się u niej w życiu prywatnym. Są jednak wyjątki od tej reguły. JLo niedawno pochwaliła się zaręczynami. Jej wybrankiem jest wieloletni partner, Alex Rodriguez. W jakich okolicznościach doszło do zaręczyn i jak wygląda zaręczynowy pierścionek Jennifer Lopez? Zobaczcie na Hotplota.pl! ;)

Jennifer Lopez w światowym show biznesie pojawia się i znika. Ostatnio grała główną rolę w komedii romantycznej. Wcieliła się ona w sprzedawczynię w supermarkecie, która zamienia się w szanowaną panią biznes woman. Dzięki tej roli znowu zaczęto o niej mówić. JLo nie mówi zazwyczaj zbyt wiele na temat swojego życia prywatnego. To się jednak zmieniło. W końcu zaręczyny zdarzają się niezbyt często. I właśnie o zaręczynach gwiazda poinformowała za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie.

Od dwóch lat Jennifer Lopez jest w związku z bejsbolistą, Alexem Rodriguezem. Niedawno sportowiec oświadczył się swojej pięknej narzeczonej. Zrobił to w pięknych okolicznościach przyrody, a gwiazda momentalnie postanowiła się tym pochwalić w sieci. Zobaczcie zdjęcia, jakie opublikowała na Instagramie.

Wyświetl ten post na Instagramie.
#beachbums 🌅🌴💕 Post udostępniony przez Jennifer Lopez (@jlo)
DZIAŁO SIĘ!
Wszyscy uczestnicy w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 9.03.2019

Autor: M. Zawada

Wszyscy uczestnicy w Twoja Twarz Brzmi Znajomo 9.03.2019

Twoja Twarz Brzmi Znajomo, 9.03.2019: Kto wygrał trzeci odcinek? [ZDJĘCIA]

Cała redakcja Hotploty życzy oczywiście wszystkiego dobrego! Teraz czekamy na informacje o ślubie! ;)

ZOBACZ TAKŻE:

NAJNOWSZE