Jennifer Lopez i Alex Rodriguez będą mieli DZIECKO? 50-letnia J.Lo zdradziła plany!

2019-12-07 19:48 nk
Jennifer Lopez i Alex Rodriguez
Autor: Eliot/Starface/STARFACE PHOTO /East News

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez są razem już prawie trzy lata. Każde z nich ma po dwoje dzieci z poprzednich związków. I wygląda na to, że to jeszcze nie koniec! Mimo 50 lat na karku J.Lo wyjawiła, że ona i narzeczony chcą starać się o wspólne potomstwo! Biorąc pod uwagę jej entuzjazm (i wiek!) możemy chyba spodziewać się wiadomości o ciąży piosenkarki już w 2020 roku!

Jeśli wierzycie w przeznaczenie, to Jennifer Lopez i Alex Rodriguez są chyba najlepszym dowodem na jego istnienie! Oboje długo szukali tej idealnej drugiej połówki jabłka. J.Lo spotkała ją tuż przed pięćdziesiątką, A-Rod - nieco wcześniej (jest od ukochanej młodszy o sześć lat).

O tym, ze tych dwoje musiało być razem, świadczy choćby fakt, że już wiele lat wcześniej Rodriguez wyjawił w wywiadzie, że Jennifer to kobieta jego marzeń. Dziś to marzenie jest spełnione. Piosenkarka i sportowiec są razem od prawie trzech lat, w marcu 2019 zaręczyli się i stanowią wspaniałą szczęśliwą rodzinę patchworkową. Czy czegoś jeszcze im brakuje?

Jennifer Lopez w ciąży?!

Czy wkrótce zobaczymy Jennifer Lopez w ciąży? To bardzo prawdopodobne, bo sama piosenkarka przyznała, że właśnie o tym marzy!

Chcę tego! Nie wiem, czy to jest w boskim planie, ale chciałabym spróbować. Jestem na to taka otwarta!

- powiedziała gwiazda w rozmowie z magazynem People.

Przypomnijmy, że Jennifer Lopez ma dwoje dzieci z małżeństwa z Marcem Anthonym. Bliźnięta Max i Emme skończą w lutym 2020 po 12 lat. Alex Rodriguez ma dwie dórki z poprzedniego związku: 15-letnią Natashę i 11-letnią Cynthię. Jeśli para chce starać się o pociechę numer 5, to czas nie jest ich sprzymierzeńcem. J.Lo co prawda kompletnie na to nie wygląda, ale ma już skończone 50 lat!

NAJNOWSZE