Kim Kardashian i Jennifer Lopez w reklamie Facebooka wyśmiewają Alexa Rodrigueza!

2019-11-28 14:09 AM
Jennifer Lopez i Alex Rodriguez
Autor: Eliot/Starface/STARFACE PHOTO /East News

Szefowie Facebooka wiedzą, co zrobić by ich reklama przyciągnęła tłumy. Właśnie pojawiła się nowa kampania reklamowa, a w niej Kim Kardashian i Jennifer Lopez oraz… Alex Rodriguez. Niestety Alex nie podpasował paniom i został przez nie wyśmiany! Reklama już ma rzeszę fanów.

Jennifer Lopez i Kim Kardashian wzięły udział w nowej świątecznej kampanii Facebooka. Serwis społecznościowy przedstawia w nim inteligentne urządzenie, które pozwala na rozmowę, gdzie nie trzeba siedzieć przed ekranem. W reklamie Kim chodzi po pokoju i za pomocą urządzenia prowadzi video rozmowę z Jennifer. Facebook chciał podkreślić, że przy okazji rozmowy można robić inne rzeczy. Lopez i Kardashian wybrały relaks. Obie wystąpiły w reklamie w maseczkach na twarzy. Kim w zielonej, a Jennifer w różowej. Gwiazdy debatowały na temat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i planach na ten czas.

Po chwili dołączył do nich narzeczony Lopez, Alex Rodriguez, również w maseczce i w pasującej do stroju Jennifer piżamie. Jego obecność w reklamie jest bardzo krótka, ponieważ swoją obecnością i przerwaniem babskich pogaduszek zirytował kobiety. 😊

„Kim, uwielbiam to, że portal pozwala nam spędzać czas razem”. – mówiła Lopez.

 

„Wiem, masz rację, mam tak wiele niesamowitych pomysłów na przyjęcie świąteczne”. – odpowiadała jej Kim.

NIE TYLKO KIM KARDASHIAN I JENNIFER LOPEZ ŚMIEJĄ SIĘ Z UDZIAŁU ALEXA RODRIGUEZA W REKLAMIE

Cała trójka udostępniła reklamę na swoich kontach w mediach społecznościowych. Jennifer Lopez wyśmiała obecność narzeczonego w reklamie, tłumacząc, że w rzeczywistości nie rozmawia on na czacie z nią i jej koleżankami, tylko ma swoich kolegów.

„Alex ma swoich przyjaciół na rozmowę na @PortalfromFacebook. Naprawdę”. – tłumaczyła J.Lo.

Z całej reklamy śmiał się również Alex, który żartował, że nałożenie maski na twarz, było jedynym sposobem by porozmawiać z Kim Kardashian i Jennifer Lopez.

Zobaczcie reklamę i dajcie znać, jak Wam się podoba!

NAJNOWSZE