Jennifer Lopez i Alex Rodriguez

i

Autor: RMCL/Backgrid/East News

Jennifer Lopez dla Alexa Rodrigueza to już przeszłość? „Wkrótce wkroczę w nowy początek”

2021-05-25 14:00

Związek Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza rozpadł się szybko i każdy z nich poszedł w swoją stronę. I to dosłownie! J.Lo podobno znów spotyka się z Benem Affleckiem, a Alex rozkręca biznes i zapowiada… nowy początek!

Związek Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza początkowo należał do bardzo udanych. Tworzyli jedną z najgorętszych par w Hollywood. Niestety czar prysł i oboje postanowili zakończyć relację i skupić się na swoich sprawach, osobno. Mimo tego, że wielu fanów jeszcze długo po rozstaniu liczyło na ich powrót, to teraz raczej nie ma na co liczyć.

Jennifer Lopez i Ben Affleck podobno znów mają się ku sobie, a Alex Rodriguez nie tylko skupia się na życiu zawodowym, ale także zapowiada nowy początek!

Na Insta Story Alexa Rodrigueza pojawił się tajemniczy wpis, który dał fanom niezłą zagwozdkę. Były baseballista wspomniał o nowym dla siebie początku. Internauci od razu zwrócili uwagę na fakt, że jest to aluzja w stronę jego rozstania z J.Lo. Niektórzy podejrzewali nawet, że Alex wkrótce ogłosi nowy związek.

Inni fani twierdzili, że Rodriguezowi wcale nie chodziło o nowy związek a o karierę zawodową. I już niedługo poinformuje świat o jakimś swoim przedsięwzięciu.

Plotki z tygodnia

Pytanie 1 z 6
Zagraniczne media spekulują, że Kylie Jenner chce rozkręcić kolejny biznes. Co potencjalnie będzie sprzedawała?

Tajemnicze słowa Alexa Rodrigueza na Instagramie

Patrząc na słowa Alexa, jednego można być pewnym, związek z Jennifer chyba naprawdę idzie w zapomnienie…

Zaraz wkroczę w nowy początek w moim życiu. Wszystko, co mi nie służy, wymazuje się z mojego życia. Pojawia się nowa energia. Nowe poziomy odblokowują się dla mnie psychicznie, fizycznie i duchowo. Pozostaję cierpliwy i wiem, że nadchodzi ta nowa faza mojego życia.

Według doniesień zagranicznych tabloidów początkowo Alex był bardzo załamany rozstaniem z Lopez, jednak teraz głównie skupia się na dzieciach i pracy.

Myślicie, że już niedługo Alex Rodriguez czymś zaskoczy swoich fanów?

ESKA XD #023 - Rolnicy.Podlasie, Szybcy i Wściekli 9, TIKTOK TRENDY